Ar galėtumėte įsivaizduoti, kad jūsų kūnas yra didelis žemėlapis, kuriame galite perskaityti visą likimą? Pasirodo, kad ateitį galima nuspėti ne tik iš delno, bet ir iš apgamų.

Siūlome atlikti testą ir geriau pažinti save. Apžiūrėkite savo kūną. Kurioje vietoje turite ryškiausius apgamus?

Ką reiškia apgamai skirtingose ​​kūno vietose?

1. Ant kaktos

Šie apgamai atspindi aukštą intelektą, ambicijas ir pasitikėjimą savimi. Jūs esate iškalbingas ir visuomet pasirengęs ginti savo nuomonę.

Galite lengvai ir sėkmingai sportuoti bei vadovauti. Jūsų nerami dvasia linkusi ieškoti nuotykių.

2. Ant dešiniojo skruosto

Galbūt turėjote sunkią vaikystę ir dėlto viskas, ką darote išsiskiria rimtumu bei kruopštumu. Jūs slepiate savo vidinį pasaulį nuo kitų ir esate ganėtinai uždarus.

Vedybiniame gyvenime esate ištikimas ir atsidavęs sutuoktinis, bet jūsų negalima vadinti ambicingu.

3. Ant kairiojo skruosto

Apgamai ant kairiojo skruosto yra ištvermės ir ryžto ženklas. Jūsų griežtą charakterį galėjo paveikti jūsų vaikystė, kurioje nebuvo daug ryškių ir laimingų prisiminimų.

Jūs esate išsilavinę ir ką nors darydami atiduodate visas savo pastangas. Labiausiai stengiatės dėl savo šeimos, kad jai nieko netrūktų. Jus taip pat galima vadinti laimės kūdikiu, nes kiekviena nauja veikla, kurią pradedate, puikiai sekasi.

4. Ant kaklo

Šie apgamai sako, kad jūsų asmeninis gyvenimas bus pilnas netikėtų pakilimų ir nuosmukių. Jūs galite pasiekti geriausių rezultatų karjeroje ir meilėje, tačiau aplinkiniams tuo girtis nepatartina.

5. Ant pečių

Apgamai ant pečių yra aktyvaus ir lengvo charakterio, ambicijų simbolis. Jūs dedate daug pastangų, kad užsitarnautumėte patikimumą darbe ir namuose, bet jūsų didžiausias priešas yra tikslų ir troškimų nestabilumas.

Šiandien – vienas darbas, rytoj – kitas, tas pats ir su gyvenamąja vieta. Turite puikų humoro jausmą, todėl lengvai galite užmegzti naujas pažintis.

6. Ant pilvo

Apgamai, esantys ant pilvo, rodo, kad dažnai daiktus ir nutikimus vertinate iš naujo. Be to, šių apgamų savininkai linkę piktnaudžiauti alkoholiu, maistu ir pinigų švaistymu.

Moterys yra geros ir mylinčios namų šeimininkės, jos yra seksualios ir nori, kad jų namai būtų jaukumo židinys.

Šaltinis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].