Kiekvienas turime baimių. Baimių iš vaikystės, viešo pažeminimo baimę ir daug kitų.

Galbūt jūs bijote jaustis nepripažintas visuomenės, nepakankamai įvertintas ar nepastebėtas.

Jūsų pasąmonė pilna jūsų baimių. Galbūt pagrindinė jūsų baimė yra nesaugumas ir baimė parodyti tikrąsias emocijas?

Pasirinkite raktą ir sužinokite!

1 raktas

Jūsų pagrindinė vidinė baimė yra galimybių kontroliuoti situaciją stoka. Tai pasakytina apie visus gyvenimo aspektus. Galbūt tai situacija, susijusi su asmeniniais santykiais, finansine gerove ar verslo sėkme.

Jūs labai bijote nesėkmės. Stengiatės kontroliuoti situaciją, kad pasijaustumėte reikšmingas ir pasitikintis visuomenėje.

Noras kontroliuoti įvykius ir kitų žmonių veiksmus veiksmus verčia jus jaustis nepakeičiamu ir dominuojančiu žmogumi.

Tačiau nepamirškite, kad kuo daugiau galios žmogus turi, tuo didesnė atsakomybė tenka ant jo pečių. Ar esate pasiruošę prisiimti atsakomybę už kitų žmonių veiksmus?

Tokia baimė priskiriama silpnumo, o ne stiprumo įrodymui.

2 raktas

Jei pasirinkote 2 raktą, tai reiškia, kad esate labai jautrus kitiems žmonėms. Jūs esate viešas asmuo. Jūs bijote būti nepakankamai įvertintas, nepastebėtas, nepripažintas.

Jūsų dvejonės kyla situacijose, kai jaučiatės nemylimas, nepagrįstai pamirštas, nepakankamai įvertintas už savo darbą.

Tokios situacijos gali sukelti visišką nervų išsekimą, nes užsiskleidžiate savyje ir savęs gailite.

Kad patirtumėte jausmų pilnatvę, jums reikia sėdėti priekinėse eilėse, o dar geriau – prezidiume, kad jūsų nuotrauka būtų pakabintų ant garbės lentos, apie jus rašytų laikraščiuose ir t.t.

3 raktas

Jei pasirinkote 3 raktą, tai reiškia, kad bijote viešo pažeminimo. Jums labai sunku klausytis kritikos. Jūs nesate pasirengęs pripažinti, kad galite būti neteisus.

Visada norite būti geriausias. Jūs bijote viešo kalbėjimo, bijote, kad jus netinkamai įvertins.

Jūs perkate daiktus, kurie neatitinka jūsų finansinės padėties, imate paskolas. Tokiu būdu stengiatės būti geresni nei iš tikrųjų esate.

Santykiuose tokie žmonės, nors ir nesąmoningai, žemina savo artimuosius. Jie akcentuoja savo profesijos statusą ir taip didina savo savigarbos jausmą.

4 raktas

Jei pasirinkote 4 raktą, tai reiškia, kad esate labai jautrus kritikai. Jei negausite tokio darbo įvertinimo, kokio tikėjotės, jausitės nepilnavertis.

Jūs suvokiate bet kokią kritiką savo adresu labai skausmingai, mąstydami apie pokalbio dalyvio žodžius valandų valandas.

ieškote juose slaptos reikšmės, sugalvojate geresnį atsakymą ir prakeikite save, kad jo nepasakėte.

Į kritiką reaguojate dviem būdais: arba tuoj pat skubiai kovojate su kritiku, ir bandote įrodyti jam, kad jis pats toli gražu nėra toks geras.

Arba randate nuošalesnę vietą ir išpilate karčias ašaras dėl savo nekompetencijos.

5 raktas

Jei pasirinkote 5 raktą, tai reiškia, kad bijote kentėti, jei atvirai išreikšite savo emocijas. Dėl šios priežasties atrodote nutolęs, bet įtemptose situacijose parodote savo pažeidžiamumą ir tampate pernelyg emocingas.

Jūs jaučiate nesaugumą, baimę ir skausmą, kai kalbate apie jausmus, todėl bijote atvirai juos išreikšti.

Jūs dažnai patiriate vidinę isterijos būklę, kai jaučiatės sutrikęs, bet nėra aišku, kodėl. Išvargintas vidinės kovos, galite aprėkti kolegą, kuris per garsiai kalba telefonu.

Šaltinis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].