Testas: išsirinkite vieną akį ir sužinokite savo pasąmonės paslaptis

Šis įdomus testas padės jums sužinoti jūsų pasąmonės paslaptis. Pažvelkite į paveikslėlį, išsirinkite vieną akį iš šešių ir perskaitykite pranašystę.

Testo atsakymai

1. Akis-širdis

Jūs esate asmuo, kurio energija nukreipta į kitus žmones. Jūsų pašaukimas – padėti kitiems žmonėms. Jums patinka daryti gerus dalykus kitiems ir esate patenkintas, kai gaunate pagalbą.

2. Akis-laikrodis

akį

Jūsų tikslas yra gyvenimo prasmės ieškojimas. Esate ieškotojas, tačiau visada žiūrite tik į save. Esate filosofas ir šiek tiek mizantropas. Jūs dažnai esate vienas su savimi, užsiimate idėjų įgyvendinimu. Jūsų vidinė akis nukreipta į kitų žmonių vidų.

3. Akis-labirintas

Esate šaltas, viską skaičiuojantis žmogus, visada turintis planą. Jūs žinote, kad viskas gyvenime nėra tobula, bet tiesiog negalite su tuo susitaikyti. Jūs darote viską, kad veiktumėte pagal planą ir pasiektumėte savo tikslą.

4. Akis-spyna

akį

Jums įdomu viskas, kas jus supa, todėl dažnai pastebite tokias detales, kurių nemato kiti. Jūsų vidinė akis yra skirta tyrinėti ir analizuoti tai, kas vyksta aplinkui. Jums patinka rinkti keistus daiktus, dažnai kuriate įvairiausias teorijas ir išbandote jas praktikoje.

5. Raudona akis

akį

Esate ryški asmenybė, kuri niekada nelieka nepastebėta. Jums patinka nustebinti kitus, tai suteikia jums vidinį pasitenkinimą. Pasąmonė nukreipta į jūsų pačių jausmus ir pojūčius.

6. Akis-saulė

akį

Jūs esate žmogus, kuris mato galimybes veikti kiekvienoje situacijoje. Nebijote problemų, nes jums jų paprasčiausiai nėra. Visada randate teigiamų dalykų.

Kurią akį pasirinkote?

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].