Testas: išsirinkite stebuklingą akmenį ir sužinokite, ko trokšta jūsų siela

Yra daugybė testų, kuriais bandoma nustatyti, ko trokšta jūsų siela. Atrinkome 6 magiškus brangakmenius, kurie spinduliuoja įvairias kosmines energijas. Manoma, kad kiekvienas akmuo sąveikauja su mūsų aura, gydo arba padeda prisitaikyti prie tam tikrų aplinkybių. Pažvelkite į šiuos akmenis, išsirinkite jums labiausiai patinkantį ir sužinokite, ko trokšta jūsų siela! Šis testas jums tikrai patiks.

REKLAMA

1. Rubinas

testas

Jei pasirinkote rubiną, tikriausiai jums reikia aistringo postūmio. Pagalvokite, ar yra kažkas, kas eikvoja jūsų energiją? Rubinas gali padėti atgauti pasitikėjimą savimi ir vėl jaustis stipriems! Rubinas yra puikus akmuo, apsaugantis nuo piktųjų galių ir didinantis energijos lygį. Tai taip pat puikus akmuo, galintis padėti susigrąžinti seksualinį gyvenimą!

2. Agatas

REKLAMA

Jei pasirinkote Agatą, tikriausiai teks atnaujinti santykį su gamta ir su savimi. Šiuo metu jūs turite atgaivinti viltį savo gyvenime. Galbūt turite kokių nors abejonių ir jums reikia kažko, kas primintų, kad esate nuostabus žmogus! Agatas yra akmuo, gerai žinomas kaip padedantis žmonėms susisiekti su aukštesnėmis jėgomis. Ar jūsų tikėjimas sumažėjo? Galite jį atkurti, jei nešiosite agatą.

3. Turkis

testas

Jei pasirinkote turkį, tikriausiai leidote sau pasiduoti stresinėms situacijoms. Turkis yra puikus gydomasis akmuo, galintis sustiprinti ir atkurti aurą. Jį dėvėjo daugelio indėnų genčių gydytojai, kad sustiprintų savo gydomuosius gebėjimus.

4. Mėnulio akmuo

REKLAMA

Mėnulio akmuo veikia kaip magiškas tiltas tarp mūsų kūno ir emocijų. Mėnulio akmuo padeda kovoti su nemiga, nes įsiskverbia į mūsų širdies gelmes ir didina savigarbą bei pasitikėjimą savimi.

5. Obsidianas

testas

REKLAMA

Jei pasirinkote šį akmenį, tikriausiai dabar turite įžeminti savo energiją. Turite medituoti ir rasti būdą, kaip pagerinti savo gyvenimą.

6. Ametistas

Mes gyvename pasaulyje, kuriame įvairūs dirgikliai kenkia mūsų pojūčiams ir magiškiems gebėjimams. Ametistas padeda mums išlikti blaiviems ir suvokti, kas mums iš tiesų svarbu. Tai taip pat padeda mūsų vaizduotei būti dar kūrybiškesnei.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].