Tai, kaip laikote puodelį, išduoda ryškiausius jūsų charakterio bruožus

Mūsų įpročiai daug ką išduoda apie mūsų vidų. Ar kada atkreipėte dėmesį, kaip laikote puodelį? Net ir toks menkniekis gali atskleisti, koks žmogus esate. Sužinokite!

Pažiūrėkite į paveikslėlį ir pasirinkite tą, kuriame pavaizduota, kaip jūs dažniausiai rankose laikote puodelį.

1

Jūs pasižymite pasitikėjimu savimi ir stipriu charakteriu (kartais tai gali jums trukdyti). Norite tik tai, kas geriausia, o į kompromisus leidžiatės tik kraštutiniu atveju. Puikiai jaučiatės vadovaujančioje pozicijoje, nes gebate priimti sprendimus kritinėse situacijose ir žinote, kaip nukreipti žmonių talentus teisinga linkme.

2

Jūs pasižymite gerai išvystyta empatija – mokate klausyti ir išgirsti žmones. Jūs turite didelę širdį, mokate įsijausti ir padėti. Bet kartais tai būna rimtas trūkumas, nes galite pamiršti save arba leisti kitiems jumis naudotis. Jums svarbus psichologinis komfortas, ramybė ir šilti santykiai.

3

Jūs esate pragmatikas. Tikras pusiausvyros ir ramybės įsikūnijimas. Jus sunku išmušti iš vėžių. Jūs apskaičiuojate kiekvieną veiksmą keliais žingsniais į priekį. Neteisybė jus slegia, todėl jūs visada užstojate silpnesnius. Tačiau giliai slepiate savo emocijas ir tai gali sukelti rimtų problemų.

4

Esate nepaprastai atsargus žmogus, visur įžvelgiate piktus kėslus ir paslėptas reikšmes. Jūs visada atidžiai apsvarstote savo žodžius ir veiksmus, kad nepadarytumėte klaidos. Mieliau vadovaujatės logika ir protu, net kai kalba pasisuka apie meilės reikalus.

5

Jūs lengvai pasiduodate įspūdžiams ir dėl to esate pažeidžiamas. Jums svarbūs mylimų žmonių pritarimai, tačiau tam, kad žmogus taptų jums artimas, jis turi įgyti jūsų pasitikėjimą. Jaučiate didžiulį meilės ir rūpesčio poreikį, todėl jums svarbi atmosfera šeimos viduje.

6

Jūs nelinkęs jaudintis dėl smulkmenų. Esate savotiškas optimistas. Jūsų ramybė yra jūsų koziris. Dėl jos sugebate įžvelgti įvairias galimybes ir pasidžiaugti gyvenimo akimirkomis. Jūs mėgstate eksperimentus, turite daug energijos. Bet jūs pamirštate pagalvoti į priekį. Sudėtingose ​​situacijose galite praleisti esminį dalyką, padaryti klaidingas išvadas.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].