Darbas kompiuteriu yra gana ginčytinas malonumas. Kai daug laiko praleidžiate prie kompiuterio ekrano, dažnai pamirštate, kaip sėdėti prie stalo. Turbūt turite mėgstamą pozą, kurioje jaučiatės patogiausiai.

REKLAMA

Sakoma, kad padėtis, kurioje žmogus įpratęs sėdėti, gali daug ką apie jį pasakyti. Tai kūno kalba, specialus bruožas, daug pasakantis apie žmogų. Taip mes nesąmoningai parodome savo nusiteikimą kitų žmonių atžvilgiu ir signalizuojame apie savo jausmus. Šiandien mes jums padėsime paaiškinti šią temą pasitelkdami konkrečius pavyzdžius.

REKLAMA

KAIP SĖDĖTI PRIE STALO

Kartais mūsų kūno kalba gali pasakyti daugiau nei žodinė kalba, kuria esame įpratę bendrauti. Gestais ir veido išraiškomis išreiškiame savo emocijas ir jausmus. Pavyzdžiui, ne visada reikia žodžių, kad suprastumėte, jog žmogus meluoja, nuobodžiauja ar jaučiasi nepatogiai. Užtenka pažvelgti į jo veidą ir kūno padėtį ar tiesiog rankų judesius.

REKLAMA

Be to, daug ką pasako net žmogaus laikysena ir sėdėjimo poza. Peržiūrėkite paveikslėlį ir pasirinkite tą, kurioje paprastai jūs sėdite. Kiekviena poza slepia tam tikrą ypatybę. Mums bus įdomu sužinoti, ar rezultatai sutampa su jūsų savijauta.

REKLAMA

Poza Nr. 1

Pirmoji poza būdinga kūrybingiems ir charizmatiškiems žmonėms. Tokie žmonės įpratę iš gyvenimo pasiimti viską. Paprastai jie pasiduoda savo jausmams ir pojūčiams, o kartais negalvoja apie savo veiksmų pasekmes. Juos skatina nuotykių ir įspūdžių dvasia.

REKLAMA

Bendrauti su tokiais žmonėmis – vienas malonumas. Jie labai linksmi. Tačiau, nepaisant jų džiugios nuotaikos, jiems gali būti labai sunku susidoroti su gyvenimo problemomis. Kritinėse situacijose jie gali užsidaryti savo pasaulyje ir niekam neleisti į jį įeiti.

REKLAMA

Poza Nr. 2

Šie malonūs žmonės sėdi sudėję koją ant kojos, jie pasitiki savimi ir pokalbio metu gali patraukti bet kurį žmogų. Kūrybiškos ir novatoriškos idėjos padeda jiems dirbti ir siekti savo tikslo. Tokie žmonės nėra įpratę stovėti vietoje, jie yra nuolatiniame judėjime. Jie visada įdomūs, tačiau santykiuose mėgsta išlaikyti intrigą, ypač kalbant apie meilės reikalus.

REKLAMA

Poza Nr. 3

REKLAMA

Sekanti poza būdinga chaotiškiems ir nepastoviems žmonėms. Kasdieniame gyvenime jie gana netvarkingi, bet tai jų nė kiek neglumina. Tokie žmonės yra įpratę gyventi savo chaose ir jaučiasi jame patogiai. Be to, jiems nerūpi, ką apie juos galvoja kiti. Įžeisti jų jausmų beveik neįmanoma.

REKLAMA

Tokie stiprios valios žmonės nesivadovauja mada ar tam tikru sezoniškumu. Jie visada klauso savo vidinio balso, kuris jiems sako, ką jie turėtų daryti ir kaip atrodyti.

Poza Nr. 4

REKLAMA

Ketvirtoji poza puikiai parodo, kaip reikia tinkamai sėdėti prie stalo. Manoma, kad ji atspindi gilų žmogaus intelektą ir tvirtumą. Šie žmonės yra gana paslaptingi ir tylūs, todėl neįpratę rodyti savo jausmų. Jie nemėgsta įsivelti į atvirą konfliktą, tačiau nebijo sunkumų, kuriuos gali tekti vienaip ar kitaip įveikti.

Poza Nr. 5

REKLAMA

Pastaroji sėdimoji poza būdinga tikslo siekiantiems žmonėms, kurie žingsnis po žingsnio eina link savo svajonės. Jie niekur neskuba, nes žino: viskam yra savo vieta ir laikas. Šie žmonės moka dirbti, yra išsilavinę, su jais labai įdomu ir malonu bendrauti. Jie žino, kaip padaryti gerą pirmąjį įspūdį. Jie gali lengvai palaikyti bet kokią pokalbio temą, o naujoje įmonėje visada jaučiasi kaip žuvis vandenyje.

REKLAMA

Mūsų patarimas

Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad labai naudinga sėdėti ant grindų.

Komentaruose mums papasakokite, kokioje padėtyje paprastai sėdite jūs?

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].