Tai, ką pamatėte pirmiausia, atskleis, kokia narcisistinė savybė jums būdinga

Tai, kas pirmiausia patraukė jūsų dėmesį šiame paveikslėlyje, išduos, koks narcisistinis bruožas jums būdingas. Sužinokite, kad galėtumėte jį pataisyti.

Moteris

Jei pirmas dalykas, kurį pastebėjote, yra moteris, tada pats narcisistiškiausias charakterio bruožas yra jūsų dėmesys fizinei išvaizdai. Jūs ne visada vertinate kitus pagal jų išvaizdą, tačiau būtent taip elgiatės, kai patiriate stresą, ar, kai nesate tikras dėl savęs.

Jūs turite polinkį lyginti save su kitais. Nors suvokiate, kad paviršutiniškos savybės yra mažiausiai svarbios, jūs negalite išvengti jų vertinimo, kai jaučiatės nesaugus!

Upė

Jei pirmiausia pamatėte upę, pats narcisistiškiausias bruožas yra jūsų požiūris į socialinę padėtį. Nors žinote, kad jūsų santykių su kitais žmonėmis kokybė yra svarbiau už viską, jums gali būti sunku pakeisti savo karjeros tikslus, kad užmegztumėte santykius su žmonėmis, kuriuos mylite.

Jums kiekvieno žmogaus socialinė padėtis reiškia kur kas daugiau nei tai, kaip jie bendrauja su jumis ar kitais, ir jūs tuo vadovaujatės, kai norite judėti į priekį. Nors nėra nieko bloga žavėtis tais, kurie išsikėlė tikslą ir jį pasiekė, gyvenimas vis tiek yra šis tas daugiau!

Tiltas

Jei pirmiausia pamatėte tiltą, jūs išsiskiriate, kai kalbama apie empatiją. Jūs nesate šaltas žmogus, taip pat ne piktadarys ir nėra taip, kad nesugebate nieko jausti. Jūs galite puoselėti gilius jausmus, tačiau kitų žmonių jausmų ir emocijų suvokimas ne visada yra pirmas dalykas, kurio imatės.

Tai nėra jūsų prioritetas: patikrinti, kaip jaučiasi jūsų artimieji. Tiesą sakant, jūs linkęs tikėti kitais, kai jie jums sako, kad jiems viskas gerai, užuot pagalvojęs, kas iš tikrųjų vyksta jų gyvenime. Turėtumėte pabandyti geriau suprasti aplinkinių žmonių būklę, tai pagerins jūsų tarpusavio santykius.

Laivas

Galiausiai, jei pirmas dalykas, kurį pamatėte, yra laivas, turite išpūstą ego. Kad pasiektumėte sėkmės ir laimės gyvenime, privalote būti pasirengęs atidėti savo ego į šalį ir kartais priklausyti nuo kitų žmonių sugebėjimų.

Nereikia dar labiau apsunkinti gyvenimo, darant prielaidą, kad tik jūs turite viską, ko reikia, kad būtų pasiektas bet kuris tikslas Žemėje. Žinoma, jūs esate gabus, niekas tuo neabejoja, bet jūs nesate superherojus.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].