Mūsų gyvenimas yra labai nenuspėjamas. Dažnai mes prarandame jo kontrolę ir mums labai sunku nuspręsti, kaip elgtis toliau. 

Bet tam mums reikia užuominos ar patarimo. Ar verta bandyti ir stengtis, ar geriausia leisti situacijai praeiti savaime? gal reikėtų pakeisti požiūrį?

Norėdami gauti atsakymus į visus šiuos klausimus, turite peržvelgti šį paveikslėlį ir atsakyti į tai, ką pastebėjote pirmiausia. 

Norėdami tai padaryti, pirmiausia užmerkite akis ir stenkitės apie nieką negalvoti. Po to atmerkite akis ir pažiūrėkite į paveikslėlį.Ką pamatėte?

Jūra

Jei jūsų pirmasis žvilgsnis nukrito į jūrą, tai reiškia, kad jaučiate, kad prarandate savo gyvenimo kontrolę. 

Galbūt jūsų vaikas yra paauglys ir turi sunkų charakterį, arba jūs nežinote, kaip grąžinti paskolą, arba patiriate stresą darbe. Kad ir kaip būtų, gyvenimas slysta iš rankų.

Galbūt nepastebite problemos, tačiau toks požiūris nieko nepakeis ir neišspręs, tai tik padidins jūsų pyktį ir nusivylimą. Jūs turite išspręsti problemą.

Jei tai susiję su kitu žmogumi, nepriverskite jo prisitaikyti prie jūsų, ieškokite kompromiso.

Bangos

Jei jūsų pirmasis žvilgsnis nukrito ant bangų, tai reiškia, kad žinote ko norite, ieškote ramybės ir jaukumo, tačiau priešais jus yra kliūtis.

Dabar yra tinkamas laikas tai įveikti. Jūs žinote, kad tai nebus lengva, bet kodėl laukti? 

Kliūtis gali atrodyti neįveikiama, tačiau kuo ilgiau galvosite, kaip su ja susidoroti, tuo toliau būsite nuo savo tikslo. Turite veikti dabar.

Šuo

Jei jūsų pirmas žvilgsnis nukrypo į šunį, tai reiškia, kad pastaruoju metu jūs buvote labai užsiėmę darbu, namų ruoša, nereikalingais darbais ir neišsipildžiusiais lūkesčiais, esate pavargęs ir norite išsilaisvinti iš kasdienybės.

Norint atsipalaiduoti ir sukaupti jėgų, jums reikia trumpos pertraukėlės. Nemėginkite bėgti. Turite sukaupti jėgų, susidūrus su problemomis stengtis jas nedelsdami išspręsti.

Ir žinokite, jei pabėgsite nuo savo problemų, jos tikrai atseks jus.

Mergaitė

Jei jūsų pirmasis žvilgsnis nukrypo į mergaitę, tai reiškia, kad turite puikų skonį. Jums patinka gražūs dalykai. Žmonės tikriausiai klausia jūsų patarimo renkantis daiktus.

Jūs apsupote save išskirtiniais dalykais, turite savo grožio supratimą ir smerkiate blogą skonį. O kažkas galbūt neturi tokio skonio kaip jūs, bet turi toną kitų gabumų ir talentų.

Akmenys

Jei jūsų pirmasis žvilgsnis nukrito ant uolos, tai reiškia, kad visų pirma jūs vertinate padorumą ir tikslumą žmonėse, nes jūs patys turite šias savybes. 

Žmonės tikriausiai jus vertina kaip pagarbos vertą žmogų ir tai yra gana sąžininga. Tačiau būkite atsargūs, nebūkite per daug reiklūs ir atšiaurūs aplinkiniams.

Nedarykite nieko, kad kažkam pakenktumėte, bet pabandykite atleisti stabdžius ir praplėsti akiratį.

Jūs ne tik jausitės geriau nei bet kada anksčiau, bet tos durys, kurios anksčiau buvo uždarytos, gali būti atidarytos prieš jus.

Šaltinis

Nemokamai užsiprenumeruokite ir pirmieji gaukite mūsų naujausius straipsnius bei nuotraukas

👇

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].