Psichologiniai testai – puikus būdas sužinoti ką nors naujo apie save. Kiekvienas nori praskleisti savo asmenybės šydą ir pažvelgti į savo vidų. Todėl Kanados mokslininkai sukūrė paprastą testą, kurio pagalba galima išsiaiškinti kito asmens charakterio bruožus. Jie mano, kad tai, kaip žmogus reaguoja į šiuos paveikslėlius, tiksliai apibūdina jo mąstymo būdą.

REKLAMA

Mūsų redakcija siūlo jums atlikti šį testą ir sužinoti, kokie jūsų charakterio bruožai labiausiai apibūdina jus kaip asmenybę.

REKLAMA

ASMENYBĖS BRUOŽŲ APIBRĖŽIMAS

Norint atlikti testą, tereikia atidžiai įsižiūrėti į paveikslėlį. Ilgai negalvodami pasirinkite jums labiausiai patinkančią valtį. Tada perskaitykite rezultatą, kad dar geriau imtumėte save suprasti.

REKLAMA

Valtis Nr. 1

REKLAMA

Jūsų laivas dreifuoja. Pernelyg dažnai leidžiate aplinkybėms spręsti už jus. Pripažinkite, kad nekenčiate pokyčių, o dar labiau jų nekenčiate, kai viskas vyksta ne pagal jūsų planą. Gyvenimą susikūrėte pagal labai aiškų tvarkaraštį ir nebenorite nieko jame keisti. Bet ar nemanote, kad rutina pamažu tempia jus į neišplaukiamą pelkę?

Dėl bet kokios baimės galite visam laikui įstrigti savo švilpiko dienoje ir niekada iš jos nebeišsivaduoti. Gali atrodyti, kad tai gera išeitis bei labai patogus sprendimas. Tačiau ar nesigailėsite, kad neišbandėte tiek daug naujų ir perspektyvių dalykų? Bent kartą surizikuokite ir įsitikinsite, koks nuostabus yra jus supantis pasaulis.

REKLAMA

Valtis Nr. 2

REKLAMA

Šis pasirinkimas daug ką pasako apie jus. Esate iš tų žmonių, kurie džiaugiasi kuo nors nauju ir imasi to su dideliu užsidegimu. O kai susiduriate su pirmąja kliūtimi, atsitraukiate ir sakote sau: „Vadinasi, tai ne man skirtas likimas”. Tai pagrindinė priežastis, kodėl galite niekada nesulaukti norimos sėkmės. Neturite tiek daug drąsos, esate linkę greitai pasiduoti. Kai dar nebaigėte padaryti vieno dalyko, iš karto imatės kito, tikėdamiesi, kad jums pasiseks. Jus galima vadinti optimistu, nes neprarandate tikėjimo, kad vieną dieną rasite kažką, ką pavyks įgyvendinti be jokių problemų. Tačiau gyvenimas taip jau sudarytas, kad pakeliui galite susidurti su nesėkmėmis. Turite iš jų pasimokyti, jas įveikti ir judėti pirmyn, o nepasiduoti. Nebijokite kliūčių, jos jus tik sustiprins.

REKLAMA

Valtis Nr. 3

Jūs iš šio pasaulio nesitikite nieko gero. Manote, kad gyvenimas yra nelaimių ir problemų virtinė. Manote, kad likimas jums eilinį kartą pakiš kiaulę. Galbūt tam turite rimtą priežastį. Pasaulis gali būti žiaurus. Tačiau šis absoliutus nepasitikėjimas trukdo jums kurti laimingą gyvenimą. Atsargiai žiūrite į žmones, bijote juos įsileisti į savo gyvenimą. Taigi, rizikuojate likti vieni.

REKLAMA

Patikėkite, aplinkui yra daug gerų žmonių, kurie jus nuoširdžiai mylės ir niekada jūsų neišduos. Pasaulis nesistengia jūsų nuolat bausti. Atsisakykite perdėto atsargumo, pabandykite kuo nors pasitikėti. Taip galėsite tapti laimingais.

REKLAMA

Valtis Nr. 4

Esate įsitikinę, kad neturite daryti daugiau, nei iš jūsų šiame gyvenime reikalaujama. Mėgstate atsipalaiduoti ir nieko neveikti. Tame nėra nieko blogo, jei tai neperauga į iniciatyvos stoką. Galite sakyti: „Man už tai papildomai nemokės“. Tai tiesa, neturėtumėte dirbti prieš savo valią. Tačiau kartais verta įdėti pastangų, kad įrodytumėte savo vertę.

REKLAMA

Dėl to gali kilti sunkumų siekiant karjeros. Iniciatyvumo stoka jums trukdo judėti į priekį. Kad neliktumėte nepastebėti, turite imtis veiksmų ir dėti daugiau pastangų.

REKLAMA

Tai paprastas testas. Manome, kad jis tikrai padėjo geriau pažinti save ir pažvelgti tiesai į akis. Kartais sunku sau tai pripažinti. Bet, galbūt, tai bus priežastis pasirūpinti savimi ir pagaliau ką nors pakeisti.

Kaip manote, kokie yra jūsų būdingiausi charakterio bruožai?

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].