Psichologiniai testai leidžia mums atsakyti į daugybę klausimų, kuriuos dažnai sau užduodame. Gyvenime visada yra kažkas, kas mums neduoda ramybės: sprendimas, kurio negalime priimti, pasirinkimas – dėl kurio nesame tikri ir panašiai.

Tikriausiai visa tai kyla iš mūsų pasąmonės. Čia mes turime įvairių klausimų ir ten turime ieškoti atsakymų. Tačiau mes dažnai naudojame neigimo mechanizmą ir ignoruojame intuityvias užuominas. Mes be reikalo analizuojame viską, kas mums nutinka, arba naudojame kokį nors kitą psichologinį mechanizmą, to net nesuvokdami.

vasario

Tuo tarpu mūsų intuicija mums daug ką pasako, ji žino, kas mums yra gerai, o kas – blogai. Tai padeda mums atrasti paslėptą mumyse užkoduotą informaciją.

Žemiau pateiktas testas parodys, koks yra jūsų optimizmo lygis. Norėdami sužinoti, pasirinkite vieną iš 6 paveikslėlių žemiau ir perskaitykite savo pasirinkimo reikšmę.

Paveikslėlis Nr. 1

Šiuo metu esate 100% optimistas. Nėra kam užgožti jūsų gyvenime šviečiančių saulės spindulių. Jūs žiūrite į viską pro rožinius akinius ir esate visiškai užsiėmę naujais projektais.

Jūs turite daug aistros ir energijos, kurią reikia nukreipti į kažką vertingo. Užkrėskite savo optimizmu bent vieną savo draugą, priverskite jį vėl nusišypsoti.

Suteikite jam jėgų ir tikėjimo, kad netrukus viskas jo gyvenime atsidurs savo vietoje. Jūs esate geriausias to pavyzdys, kai pagaliau išsikapstėte iš gilios duobės.

Paveikslėlis Nr. 2

Jūsų optimizmo lygis siekia 70 procentų. Tai reiškia, kad jūsų pozityvumo taurė vis dar yra pusiau pilna, tačiau jūs neturite tokio entuziazmo ir tokio lygio energijos, kad galėtumėte pasidalinti optimizmu su kitais.

Būna dienų, kai atsikeliate ne ta koja ar norisi visai nesikelti iš lovos. Tada menkiausia nesėkmė jus sujaudina, o vienas žmogaus pasakytas blogas žodis gali apkarpyti jūsų sparnus.

Laimei, jau kitą dieną jūs atsistosite ant kojų ir galėsite imtis veiksmų. Tegul jūsų gyvenime būna kuo mažiau tokių akimirkų.

Paveikslėlis Nr. 3

Jūs esate 85 procentais nusiteikęs optimistiškai. Jūs nesijaudinate dėl savo dabartinės situacijos ir laukiate ateities.

Jūs suprantate, kad aplinkinis pasaulis spindi spalvomis, o juoda ir pilka taip pat yra spalvos. Puikiai žinote, kad jūsų laukia ir teigiami netikėtumai, ir nusivylimai.

Nesėkmės jūsų neužgožia, bet verčia veikti. Taip ir toliau. Nepasiduokite ir nenusileiskite!

Paveikslėlis Nr. 4

Jei pasirinkote šį paveikslėlį, tikėtina, kad jūs priimate troškimus kaip jau išsipildžiusius (nors galbūt to sąmoningai nesuprantate). Norite, kad viskas būtų gerai, o jus supantis pasaulis būtų pilnas teigiamų spalvų. Deja, šiuo metu jūs nesijaučiate gerai, esate prislėgtas, o jūsų optimizmo lygis yra apie 40 procentų (jei iš viso tiek yra).

Jums yra tik vienas patarimas: užuot sutelkę dėmesį į dabartį, sutelkite dėmesį į ateitį, ateinančios dienos tikrai taps geresnės, ir tikėtina, kad pastangos greitai atneš gerų rezultatų, kurių šiuo metu nesitikite. Parodykite daugiau kantrybės.

Paveikslėlis Nr. 5

Jūs esate  62 procentus nusiteikęs optimistiškai. Suprantate, kad jums svarbūs dalykai klostosi gerai, tačiau nerimaujate, kad ši tendencija ilgai nesitęs ir netrukus gali nutikti kažkas nemalonaus.

Deja, niūrios mintys vis dar jus persekioja. Turite atsiminti, kad baimė yra žmogiškas veiksnys, tačiau negalite jos atsisakyti, pasaulis yra geriausias jūsų sąjungininkas.

Paveikslėlis Nr. 6

Jūs turite 50 procentų optimizmo, bet tikėtina, kad optimizmo ir pesimizmo pas jus yra vienodai. Jei kas nors jūsų paklaustų, ar taurė pusiau pilna, ar tuščia, jūs nežinote, ką atsakyti. Jūs esate realistas, kuris gyvena žemėje, o neskraido padebesiais.

Jūs nedarote prielaidų, nespėliojate, kas laukia ateityje ir nepatiriate neigiamų jausmų. Jūs visada viską kruopščiai analizuojate ir tik tada darote išvadas.

Viskas, kas atrodo nelogiška, neverta jūsų dėmesio. Jūsų požiūris yra neįprastas ir tikrai retas. Nekeiskite savo požiūrio, nes būtent šis bruožas išskiria jus iš kitų.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].