Psichologinis testas: ko jūs iš tikrųjų bijote labiausiai?

Psichologiniai testai padeda atskleisti žmogaus psichikos būklę, asmenybės bruožus, vertybes, tikslus, gynybos mechanizmus, baimes, kompleksus, traumas ir daug daugiau. Šie testai padeda į paviršių iškelti tai, kas paslėpta pasąmonėje.

REKLAMA

Pažvelkite į apačioje pateiktą paveikslėlį ir atsakykite, ką pamatėte pirmiausia?

Atsakymas atskleis jūsų baimes.

Mergaitė

REKLAMA

Jei jūsų dėmesį patraukė ant žolės sėdinti mergaitė, tai reiškia, kad greičiausiai jūs slopinate emocijas nuo kūdikystės ar nesąmoningų traumų. Tai gali būti perinatalinė trauma arba įvykis, nutikęs ankstyvoje vaikystėje. Būna pavojingų ar traumuojančių įvykių, kuriuos mūsų protas slopina, tačiau svarbu grįžti prie jų, atgaivinti juos atmintyje, kad pašalintumėte neigiamas pasekmes.

Pateikiame traumų ar baimių, kurias pasąmonė gali nuslopinti, priežasčių pavyzdžius: mirties rizika gimdymo metu, intymių santykių su mama trūkumas (nepakankami apkabinimai, bučiniai), apleidimo jausmas, nepakankamas dėmesys, ilgą laiką buvote paliktas vienas ligoninėje ir kt.

Drugelis

Drugelis yra vienas iš pagrindinių paveikslo elementų, todėl jis sugebėjo patraukti jūsų dėmesį. Skirtingose ​​kultūrose šis vabzdys turi skirtingą simbolinę reikšmę. Pavyzdžiui, sapnas su drugeliais laikomas geru ženklu ir reiškia, kad jūsų gyvenime atsiras kas nors nauja. Tačiau jei drugelis išnyksta tamsoje, tai gali reikšti, kad įvyks kas nors bloga arba jūs praleisite lemtingą šansą.

REKLAMA

Kai kuriose kultūrose drugeliai netgi laikomi negyvų sielų nešėjais, o baltieji – mirusių kūdikių sielomis. Galite pajausti keistą ryšį su kitu pasauliu ir panirti į depresiją. Jei jūsų dėmesį patraukė drugelis, greičiausiai esate susikoncentravęs į praeitį, ieškote pamestos sielos, savo ar kito žmogaus.

Braškė

REKLAMA

Braškė yra šio paveikslėlio centre. Tai simbolis, vaizduojantis širdį. Senovėje braškės buvo laikomos meilės uoga. Legenda byloja, kad, mirus Adoniui, deivės Veneros sielvartas buvo toks stiprus, kad ji nesiliovė jo raudojusi. Jos širdies formos ašaros krito į Žemę ir tapo braškėmis. Jei jūsų dėmesį patraukė braškė, tuomet labiausiai bijote nesėkmingų santykių ar nelaimingos meilės.

Tuo pačiu metu jūs ieškote santykių su kitais žmonėmis, o tai sukuria emocinį dualizmą. Viena vertus, jūs norite santykių, kita vertus, jūs jaučiate nepaaiškinamą baimę. Šių emocijų kilmė slypi jūsų santykiuose su tėvais arba tėvų tarpusavio santykiuose. Jų meilė yra jūsų santykių pavyzdys ir pagrindas.

REKLAMA

Kaukolė

Kaukolės šiame paveiksle aiškiai nėra, tačiau visi kiti elementai sudaro optinę iliuziją. Jei pro akis praleidote visus kitus elementus ir iš pat pradžių pamatėte kaukolę, tai reiškia, kad jus kankina giliai paslėpta mirties baimė, kuri gali pasireikšti panikos priepuoliais įprastose gyvenimo situacijose.

REKLAMA

Mirties baimė daugumai žmonių yra įprasta, tačiau kartais ji išauga iki nepakeliamo masto. Šią baimę gali sukelti tam tikros situacijos. Gali būti, kad matėte kito žmogaus mirtį, dalyvavote nenugalimos jėgos (force majeure) įvykyje arba nerimaujate dėl savo artimųjų gyvybės.

Medžiai

REKLAMA

Šiame paveikslėlyje matome 2 medžius, esančius kraštuose, ir jų vainikai yra sujungti, kad sudarytų tiltą. Tai reiškia, kad turite 2 asmenybes. Kraštutiniais atvejais šis dvilypumas pasireiškia bipoliniu sutrikimu arba šizofrenija. Įdomiausia tai, kad viena iš šių asmenybių (arba abi) yra tik jūsų emocijų, sprendimų, nuotaikos ir kt. projekcija. To neįmanoma apibūdinti, nes tai yra labai individualu ir reikalauja ilgalaikio stebėjimo.

Jei patiriate labai dramatiškų nuotaikos pokyčių arba pernelyg didelių ir nuolatinių simptomų, trukdančių jūsų kasdieniam gyvenimui, verta kreiptis į specialistą. Galiausiai pabrėžiame, kad šis testas nėra medicininė diagnozė. Tai tik testas, galintis pateikti labai apibendrintą informaciją apie jus.

REKLAMA

Prieš darydamas išvadas apie savo būklę, visada turėtumėte pasikonsultuoti su šios srities specialistu. Tikimės, kad jums patiko šis testas ir sužinojote ką nors vertinga.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].