Kuris iš medžių vaizdų Jus traukia labiausiai?

Niekas nepaneigs fakto, kad technologijoms užvaldžius mūsų gyvenimus, pamažu prarandame ryšį su gamta. Pavyzdžiui, kaip jums labiau patinka leisti laisvalaikį – pasiimti krūvą maisto ir sėdėti prie televizoriaus, ir tuo pat metu naršyti socialiniame tinkle? Ar išeiti pasivaikščioti į mišką, jau nekalbant apie kelionę prie jūros ar ežero? Manau, kad atsakymas į šį klausimą yra akivaizdus.

REKLAMA

Tuo pačiu tyrimai įrodo, kad norint pagerinti sveikatą, nuotaiką ir apskritai psichologinę būseną, pakanka periodiškai leisti laiką gamtoje, nes turime stiprų ryšį su gyvūnijos ir augalų pasauliu.

REKLAMA

Psichologai ištyrė šį ryšį, kad atskleistų paslėptas mūsų asmenybės puses. Pažvelkite į paveikslėlyje esančius medžius ir išsirinkite jums labiausiai patinkantį. Tada sužinokite, ką sako šis pasirinkimas.

1. Romantiškas
Žmonės, kuriuos psichologiškai traukia šis medis, labai romantiškai žiūri į pasaulį. Tai optimistai, kurie tiki, kad į šį pasaulį ateiname mylėti ir rūpintis aplinkiniais žmonėmis. Jie nuoširdžiai tiki giminingų sielų egzistavimu ir dažnai pirmenybę teikia rimtiems santykiams, o ne vienatvei, nors kartais tai reiškia, kad dėl patogumo jie sutinka save pastatyti į antrąją vietą.

2. Kūrybiškas

REKLAMA

Žmonės, kurie pasirenka šį medį, yra kūrybingi. Tačiau tai nereiškia, kad jie būtinai turi polinkį į muzikinę ar meninę kūrybą. Žmonės, kurie patenka į šią kategoriją, taip pat gali panaudoti savo kūrybiškumą kitose veiklos srityse, pavyzdžiui, moksle ar versle. Jie yra novatoriški mąstytojai, gebantys pasiūlyti unikalius problemų sprendimo būdus – tokius, kurių kiti dar nesugalvojo.

REKLAMA
3. Gerai išauklėtas
Žmonės, kuriuos traukia šis medis, yra rūpestingi, palaiko kitus. Jie dažnai prisiima motinos ar tėvo vaidmenį. Dėl šių savybių jie puikiai sutaria su vaikais ir gyvūnais. Šiems žmonėms rūpinimasis kitais yra natūrali būties būsena, todėl jų draugai visada kreipiasi į juos, kai reikia peties, kad turėtų į ką atsiremti ar ant ko paverkti. Jie tam neprieštarauja, iš tikrųjų jie mėgsta imtis psichologo, slaugytojo ar auklėtojo vaidmens.
4. Sąžiningas
Žmonės, kuriuos traukia šis medis, niekada nebijo pasakyti savo nuomonės. Tai tiesmukiški žmonės, kurie nežaidžia žaidimų, bet visada stengiasi kuo greičiau prieiti prie reikalo esmės. Draugai juos vertina už tiesą, nors jų nuomonė gali būti per griežta. Todėl dažnai šie žmonės, ypač iš pradžių, yra painiojami su nemandagiais žmonėmis. Bet taip nėra – jie tiesiog mėgsta viską sakyti taip, kaip yra.
5. Energingas
Žmonės, kurie pasirenka šį medį, paprastai turi daug energijos. Jie yra gana kalbūs, bendraujantys ir mėgsta skirti savo laiką įvairioms veikloms. Tokio žmogaus tiesiog neįmanoma sutikti sėdinčio be darbo. Jis visada kažkuo užsiėmęs – arba protine, arba fizine veikla.
6. Kaprizingas
Žmonės, kurie mėgsta šį medį, dažniausiai yra kaprizingos ir žaismingos asmenybės. Jie turi vaikišką spontaniškumą, kuris traukia kitus. Šie žmonės į pasaulį žiūri su baime ir nuostaba, ir daugeliui tai labai miela. Atvirkštinė jų vaikiškumo pusė – nuostabus naivumas, patiklumas, dėl ko jie gali lengvai tapti nesąžiningų asmenybių auka.
7. Patikimas
Visada galite pasikliauti žmonėmis, kurie pasirinks šį medį. Tai žmonės, kurie laikosi duoto žodžio ir visada vykdo savo įsipareigojimus. Be to, jie dažnai džiaugiasi galėdami žengti toliau ir padaryti daugiau nei iš jų tikimasi. Jie yra pasirengę dėti pastangas, kad pasirūpintų ir savo mylimuoju, ir tuo, kurio taip gerai nepažįsta.
8. Unikalus
Žmonės, kurie pasirenka šį medį, nebijo išsiskirti iš minios. Jie nėra iš tų, kurie seka madą ir pasiduoda daugumos nuomonei. Vietoj to, jie nori gyventi pagal savo taisykles ir nepriklausomai nuo to, ką apie juos galvoja kiti. Jie mėgsta būti išskirtiniais tiek savo mąstymu, tiek išvaizda. Jie išsiskiria nuoširdumu santykiuose su kitais žmonėmis ir sąžiningumu sau.
9. Kantrus
Žmonės, kurie pasirenka šį medį, dažnai būna labai kantrūs. Jie ramiai suvokia visus žmones ir situacijas, su kuriomis susiduria. Jie nori eiti su gyvenimo tėkme, nes supranta, kad viskam yra sava vieta ir laikas. Šis supratimas yra jų ramaus požiūrio į viską pasaulyje pagrindas. Norėdami juos supykdyti, turėsite labai pasistengti, ir greičiausiai jūsų pastangos bus bergždžios, nes jie lengvai prisitaiko prie bet kokių gyvenimo aplinkybių.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].