Pastabumo testas: ar galite rasti visus 6 daiktus?

Pastabumo testas yra puiki priemonė sudominti bet kurį vaiką. Svarbiausia pasirinkti tinkamas užduotis, kad vaikams būtų įdomu jas išspręsti – ne per sunku, bet ir ne per paprasta.

Tačiau tokius galvosūkius gali spręsti ir suaugę žmonės, norintys išbandyti savo dėmesingumą. Todėl šiandien siūlome keletą įdomių galvosūkių, kurie, atrodo, sugrąžina jus į vaikystę ir priverčia gerai pasukti galvą, ieškant atsakymų.

testas

Dėmesingumo testas:

1. Pasak užduoties kūrėjų, tik 5% žmonių gali susidoroti su pirmąja užduotimi. Tik 1 iš 20! Paveikslėlyje reikia rasti 6 daiktus, kurie paslėpti labai sumaniai. Todėl net ir dėmesingiausias skaitytojas turės tinkamai panaudoti savo dėmesingumą, kad rastų kiekvieną daiktą. Pabandykite viską rasti be pagalbos.

2. Atlikę tokią sunkią užduotį, turite šiek tiek prasiblaškyti. Todėl antroji užduotis bus kiek kitokia. Pabandykite atidžiai išnagrinėti paveikslėlį ir suskaičiuoti mielus drugelius, kurie, atrodo, yra pasirengę džiaugsmingai sutikti pavasarį. Kiek drugelių yra?

testas

3. Ir galiausiai dar viena užduotis, kurioje reikia rasti daiktus. Vėl yra 5 daiktai, ir ne visi galės susidoroti su užduotimi. Išbandykite save, kad pamatytumėte, koks dėmesingas esate.

Atsakymai:

1. Peilį galima rasti apatiniame kairiajame ekrano kampe. Lapas stebėtinai atitinka žiovaujančios merginos šukuoseną. Trečią daiktą galima pamatyti lentynoje viršutiniame dešiniajame kampe. Dvi uogos matosi ant mergaitės drabužių. Penktas daiktas matomas už vaikino galvos. Ir paskutinis, šeštas daiktas – jis atrodo kaip kaktusas, kuris yra kairėje pusėje esančioje lentynoje.

testas

2. Redakcijoje mes atidžiai išnagrinėjome paveikslėlį ir suskaičiavome 9 didelius drugelius ir tik 3 mažus drugelius. Kartu net 12. Daug, bet gal kam pavyko rasti dar daugiau?

3. Nelengva užduotis, nes kiekvienas daiktas yra kruopščiai paslėptas. Ir nors paveikslėlis atrodo gana mažas, teks labai stengtis, kad viską rastumėte. Žemiau yra paveikslėlis, kuriame kiekvienas daiktas, kurio ieškote, jau yra pažymėtas.

Ar pavyko išspręsti šias užduotis? Jei taip, tuomet jūs esate gana dėmesingas žmogus. Nepamirškite pasidalinti šiomis užduotimis su artimaisiais – leiskite jiems taip pat išbandyti savo sugebėjimus.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].