Pasirinktas žiedas atskleis tiesą, kokia moteris jūs esate

Sakoma, kad žiedas apsaugo jo dėvėtoją nuo blogos energijos. Kai kurios prietaringos moterys net neleidžia šio papuošalo pasimatuoti kitiems. Astrologai ir chiromantai yra įsitikinę, kad kiekvienas pirštas yra susijęs su konkrečia planeta.

Pasak astrologų, žiedas ant tam tikro piršto gali pakeisti net žmogaus likimą. Bet kokiu atveju reta moteris atsisakys brangios mylimo žmogaus dovanos. Tik tarp papuošalų gausos reikia mokėti pasirinkti tinkamą aksesuarą.

žiedas

Moterų pasirinkimai gali daug pasakyti apie jų asmenybę, o papuošalai nėra išimtis. Atlikite įdomų asmenybės testą. Jums reikia įsižiūrėti į žemiau pateiktas nuotraukas ir pasirinkti labiausiai patinkantį žiedą. Po to tiesiog paskaitykite, ką reiškia jūsų pasirinkimas.

Žiedas nr. 1

žiedas

Paprastos prigimties moteris, kuri žino savo vertę. Šį žiedą pasirinkusi moteris yra labai nuoširdi, todėl artimieji visada tuo džiaugiasi. Tačiau sunku ją įžeisti, nes jos žavesys tikrai nuginkluoja.

Šioms moterims būdingas stiprios valios, bet gana atviras charakteris. Žmonės noriai bendrauja su tokia moterimi. Žmonės, kurie jai malonūs, gauna didžiausią jos sielos šilumą. Jei tokiai damai kas nors nepatinka, ji nebus veidmainė ir tai pasakys. Tai kryptingas žmogus, kupinas optimizmo.

Žiedas nr. 2

Moteriškumas yra jos antrasis vardas. Kalbant apie vyrų viliojimą, šį žiedą pasirinkusi gražuolė neturi lygių, ir jos partneriui labai pasiseks. Tokiai moteriai labai tinka suknelės. Kūrybingas, svajingas žmogus, kuris nesėdi vietoje. Ši moteris linkusi keliauti ir niekada neatsisakys nuotykių. Ji mėgsta flirtuoti su vyrais, tačiau dažnai sudaužo švelnias vyrų širdis, suteikdama klaidingą viltį.

Žiedas nr. 3

žiedas

Trečią žiedą pasirinkusi moteris yra ramus, malonus žmogus. Po bendravimo su tokia moterimi žmonės randa vidinę harmoniją, nustoja jaudintis. Dažnai tokios moterys pamiršta apie save, pirmiausia bandydamos padėti tiems, kuriems to labiausiai reikia.

Žiedas nr. 4

Energinga prigimtis su užburiančiu žvilgsniu, dėl kurio ištirpsta visi vyrai. Tokia moteris niekada neatleis išdavystės. Ji retai kuo nors pasitiki, nors savo žavesiu traukia daugelį. Nenuostabu, kad šią moterį supa daugybė pavydžių žmonių. Daugelis apie ją kalba už nugaros, nes jos asmenybė labai ryški.

Žiedas nr. 5

žiedas

Penktąjį žiedą pasirinkusios moters vertybė yra jos šeima. Meilė ir supratimas jai yra prioritetas. Ji žino, kaip namuose sukurti jaukumą, ir tai kurdama jaučia beprotišką malonumą.

Žiedas nr. 6

Diskretiška moteris, turinti puikų skonį. Ji žino, kaip elgtis visuomenėje. Draugai tokią moterį laiko autoritetu, dažnai klausia patarimo. Ji yra sumani, protinga ir vertina žmonėse tas pačias savybes. Tokia moteris dažniausiai pasirenka vieną kompanioną visam gyvenimui.

Štai ką apie moterį atskleidžia jos pasirinktas žiedas. Žinoma, visi nori nešioti ne tik niekučius, bet ir vieną brangų žiedą, kuris reikštų abipusę, beribę meilę ir laimę.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].