Pasirinktas raktas padės sužinoti, kuria kryptimi toliau judėti

Raktas yra senovės magijos įrankis. Tiesą sakant, raktą galima naudoti ir būrimo, ir ritualo tikslais, ne tik norint praeiti pro užrakintas duris.

Pasirinkite jums patinkantį raktą ir atskleiskite savo vidinę magiją!

Raktas nr. 1 

raktas

Tai trigubos deivės raktas, leidžiantis sukurti pusiausvyrą tarp gamtos ir pasaulio. Jei pasirinksite šį raktą, gimėte daryti stebuklus. Sėkmė visada bus jūsų pusėje. Jūs esate per žingsnį nuo sėkmės. Turite subalansuoti skirtingus gyvenimo aspektus.

Raktas nr. 2

Viskas, ko jums reikia, yra meilė. Meilė atveria visus vartus, ji užkariauja viską ir visus, meilė yra puikus vaistas nuo visų rūšių ligų. Tai reikia suprasti ir prisiminti. Su meile galite atverti vartus į sėkmę. Jūs kentėjote nuo meilės, ir ši sunki našta lėtina jus. Atsikratyti to. Atleiskite sau ir kitiems. Jūsų širdis ilgisi vienintelės tikros meilės, kuri gali padaryti jus nenugalimu. Šis ypatingas žmogus yra labai artimas. Vienintelis dalykas, kurį turite padaryti, yra atsiverti meilei. Išvalykite savo širdies čakrą.

Raktas nr. 3

raktas

Tai yra grožio, meilės ir ramybės deivės Afroditės raktas. Praeityje daug ką išgyvenote, bet dabar pats laikas tai paleisti. Jūs tikrai tikite, kad gyvenimas turėtų būti kuo paprastesnis. Pabandykite skirti laiko sau. Pasirinkite veiksmus ir žmones, kurie palengvins jūsų gyvenimą. Norint sulaukti pasisekimo, nereikia mąstyti sunkiai. Pasitikėkite savo instinktais!

Raktas nr. 4

Tai yra druidų raktas. Jį puošia keltų mazgas, simbolis, kad gyvybė ir dvasia yra tarpusavyje susiję. Turite suprasti, kad niekada nebūnate vienas! Jūs visada palaikote ryšį su visata. Tačiau jūs esate laisvę mylinti siela ir turite būti nepriklausomi! Galite jaustis pasimetę, tačiau atminkite, kad eidami link šviesos mes niekada nepasiklysime. Meditacija gali padėti išsiaiškinti stebuklą!

Raktas nr. 5

raktas

Tai yra ambicingiausių žmonių raktas! Jei pasirinksite šį raktą, tikriausiai ketinate pasiekti maksimumą gyvenime. Atminkite, kad gyvenimas yra žaidimas ir nuostabi kelionė. Nepamirškite juoktis, linksminkitės. Svarbu išlaikyti pusiausvyrą tarp dalykų, kuriuos norite atlikti, ir mažų dalykų, kurie jus džiugina kiekvieną dieną. Nepamirškite savęs, kai bandote pasiekti savo tikslus. Džiaugsitės tik tuo atveju, jei būsite tikri sau. Karališkasis raktas yra sunkiausias! Jūs tikriausiai manote, kad norint pasisekti, reikia labai sunkiai dirbti – arba daugiau dirbti, kad gyventumėte patogiai. Bet viskas nėra taip sunku, kaip jūs manote. Viskas, ko jums reikia, yra meilė. Pabandykite ieškoti paprastų sprendimų! Kuo paprasčiau, tuo geriau!

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].