Pasirinktas mėnulis atskleis slaptas jūsų mintis ir norus

Kovodami su gyvenimo mestais iššūkiais, neretai pamirštame, ko trokštame iš tiesų. Mėnulis yra dangaus kūnas, kuris atspindi Saulės šviesą ir teikia mums šviesos tamsiomis naktimis. Jis gali tapti ir mūsų kelrodžiu, atskleisdamas, kas glūdi paslėpta viduje.

Todėl per ilgai nedvejokite ir pasirinkite vieną mėnulį. Jis padės suprasti, ko iš tiesų norite iš gyvenimo.

1 mėnulis

Jei pasirinkote šį mėnulį, esate iš tų žmonių, kurie maloniai ir nesavanaudiškai traukia aplinkinius. Tačiau jums kartais atrodo, kad šis bruožas daro jus silpną ir kad dėl jo negalite pasakyti „ne“ kitiems žmonėms, net kai to iš tikrųjų reikia. Tačiau klystate.

Galbūt nesuvokiate, tačiau už jūsų geraširdžio veido slypi tvirta valia ir tokia stipri asmenybė, kad ji gali atlaikyti bet kokią pykčio, chaoso ir neapykantos audrą. Jūsų tikroji asmenybė nori išsilaisvinti ir apšviesti visą pasaulį, tik iki šiol ji to nesugebėjo padaryti. Tikėkite savimi, elkitės taip, kaip, jūsų nuomone, teisinga, ir ateis diena, kai niekas nebegalės jūsų sulaikyti.

2 mėnulis

Jei pasirinkote šį mėnulį, esate toks žmogus, kuriuo kiti visada gali pasikliauti. Aplinkiniai žmonės žino, kad visada gali kreiptis į jus pagalbos. Jie jos sulauks, nesvarbu, kiek tai jums kainuotų. Kai jūsų artimieji turi problemų, esate pasirengęs visko atsisakyti, kad tik jiems padėtumėte. Kai norite dalį laiko skirti sau, galvojate, kad tai silpnybė.

Supraskite, kad nesate robotas, galintis dirbti visą parą be miego ir poilsio. Būtina skirti laiko sau, nes esate ne mažiau svarbus nei kiti žmonės. Giliai paslėpta jūsų sielos dalis vis tiek nori atsisakyti įsipareigojimų ir daryti tai, apie ką visada svajojote. Neleiskite, kad šis noras išnyktų.

3 mėnulis

Jei pasirinkote šį mėnulį, esate iš tų žmonių, kurie žino, ko nori, ir yra pasirengę padaryti bet ką, kad tai gautų. Jūs nepasitikite kitais žmonėmis, tačiau jie dažnai mato jus kaip pavyzdį ir laiko jus savotišku lyderiu, gebančiu nurodyti teisingą kelią. Būtent tai jus vargina – aplinkiniai turi tiek daug lūkesčių, kad bijote jų nepateisinti. Jūsų baimė, kad taip atsitiks, kartais yra tokia stipri, kad neleidžia miegoti naktį.

Tačiau būtent tokia jūsų stiprybė ir talentai jus daro nuostabų ir nepakartojamą. Jūs nenorite nuvilti kitų žmonių. Bet atminkite, kad vienintelis žmogus, kuriam esate ką nors skolingas, esate jūs pats. Todėl būkite savimi ir nesikeiskite vien todėl, kad to reikia kam nors kitam.

4 mėnulis

Jei pasirinkote šį variantą, jus galima priskirti žmonių, kurie sugeba visą savo meilę atiduoti tiems, kurie jiems iš tiesų svarbūs, kategorijai. Tačiau jūs esate pernelyg baikštus ir neryžtingas, kad paprašytumėte to paties iš jų. Bijote, kad jie nemylės jūsų taip pat, kaip jūs juos. Ir kartais ši baimė gali pakirpti jums sparnus. Dėl jo jūs ir toliau mylite tuos, kurie to visiškai neverti, kurie visada laiko jūsų meilę savaime suprantamu dalyku ir nieko nedaro, kad jos nusipelnytų.

Būtina suvokti, kad visiškai neprivalote to daryti. Visų pirma dėl to, kad tie, kurie jus tikrai myli, daro tai su dideliu džiaugsmu, o ne todėl, kad jaučiasi įpareigoti jums atsidėkoti meile. Ir juo labiau nelaikykite savęs silpnu. Tam, kad atiduotumėte visą savo širdį kitam žmogui, reikia daug jėgų. Tad nebijokite savo tikrų jausmų, nes tikroji meilė yra būtent tai, kas jus sieja su kitais žmonėmis, ir tai yra nuostabu.

5 mėnulis

Jei pasirinkote šį mėnulį, esate iš tų žmonių, kurie bet kurioje, net ir pačioje kasdieniškiausioje situacijoje gali pamatyti kelią, vedantį į nuotykį. Jūs visada pasirengęs rizikuoti ir kartais esate toks bebaimis, kad kitiems tai kelia susižavėjimą. Tačiau yra viena mintis, kuri jums neduoda ramybės – mintis, kad kiti jus suvokia tik kaip nerūpestingą nuotykių ieškotoją, negalintį sustoti vietoje ir įsikurti.

Bijote, kad tie, kuriuos tikrai mylite, anksčiau ar vėliau paliks jus, manydami, kad nesugebate užmegzti rimtų santykių. Bet tie, kurie tikrai jus pažįsta, žino, kad pasižymite ištikimybe ir pareigos jausmu. Niekada nepaliksite nė vieno artimo žmogaus bėdoje, nesvarbu, kiek tai jums kainuotų. Esate toks ryškus ir linksmas žmogus, kad neįmanoma jūsų nemylėti. Jus myli net likimas, kuris anksčiau ar vėliau apdovanos jus gėrybėmis.

6 mėnulis

Jei pasirinkote būtent šį mėnulį, esate žmogus, kuris visada sako tiesą į akis. Jūs nesate pratęs vynioti žodžių į vatą, net jei tiesa yra karti. Esate toks sąžiningas, kad kartais tai gąsdina: bijote likti vienas dėl savo tiesos. Jūs bijote, kad visi draugai ir pažįstami paliks jus. Tačiau nesuprantate, kad būtent jūsų sąžiningumas traukia aplinkinius.

Labiau už viską norite būti apsuptas mylinčių žmonių, kuriems net nereikia meluoti ar pagražinti dalykų. Nebijokite ir nemėginkite tapti tuo, kuo nesate. Mėnulis tikrai padės nesuklysti, išlikti sąžiningam ne tik su kitais, bet ir su savimi.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].