Plunksnos testas yra įdomus būdas pagalvoti apie tai, kas esate ir koks turėtų būti jūsų gyvenimas.

Pasirinkite labiausiai, jums, patikusią plunksną, kuri patraukė dėmesį ir perskaitykite, kas esate ar kuo turėtumėte tapti.

1. Paprasta juoda plunksna

Tai varnos plunksna. Ją pasirenka žmonės, kurie mėgsta minimalizmą ir nemėgsta būti išsiblaškę. Norint susikaupti, jiems reikia tylios vietos, tačiau socialinis gyvenimas jiems nėra svetimas.

 Ironiška, kad minimalizmo paprastumas gali būti drąsus ir dramatiškas, ir jokiu būdu nėra nuobodus. Mūsų patarimas jums: suvokite gyvenimą tokį, koks jis yra, bet nesupaprastinkite. Nuvertinkite savęs ir savo sugebėjimų.

Nėra jokios priežasties būti prietaringu ir nerimauti dėl plunksnos ryšio su mirtimi. Taro kortose, mirties korta yra pokyčių simbolis. 

Senoji tavo gyvenimo dalis turi „mirti“, kad kažkas galėtų gimti. Jūs negalite judėti tol, kol nepaliksite savo praeities ramybėje.

2. Spindinti plunksna

Tai kolibrio plunksna. Jį pasirenka žmonės, kurie yra neramus ir nerūpestingi. Jūs pageidaujate būti švelnūs ir laisvi, nebijokite nuotykių. 

Norite dirbti nuotoliniu būdu ir gyventi bet kur. Galbūt jūs esate ir informatikas, kurio darbo priemonės gali būti perkeltos į kuprinę ir paimtos su jumis beveik visur.

Tikėtina, kad jus traukia didieji miestai, ryškios šviesos, nes jums nuobodu be bendravimo ir triukšmo. Jei keliaujate, lankotės vietinės svarbos vietose, turinčiose unikalų charakterį, o ne prilimpate prie pažįstamų restoranų.

 Mūsų patarimas jums: nepamirškite apie tylos momentus kasdieniame šurmulyje, kuris padės jums subalansuoti.

3. Spalvinga plunksna

Tai yra povo plunksna ir jūs turite pripažinti, kad jus traukia grožis, nes giliai ir galbūt iš tikrųjų esate menininkas. Dirbkite meno srityje, pvz., Grafikos dizaineriu, arba tiesiog norėdami būti apsuptas ryškių spalvų ir įvairovės.

Jūs esate sociali asmenybė, jums svarbu, kad galėtumėte nustebinti savo draugus. Norite būti ten, kur verda gyvenimas, kur jis yra įdomus ir be rūpesčių. 

Tačiau kartais tai neleidžia jums susikoncentruoti ir spręsti vidaus problemų. Jos jus liūdna. Mūsų patarimai: teisingai nustatykite prioritetus ir prisiminkite, kad jūsų protui taip pat reikia poilsio.

4. Konservatyvi plunksna

Tai erelio plunksna. Ją pasirenka žmonės, vertinantys saugumą. Jūs tikriausiai svajojate apie korporatyvinį ar politinį darbą, o tai reiškia, kad dėvėsite mėlyną verslo kostiumą ir garantuoją gerą pensiją. 

Jūs negalite atsipalaiduoti ir smagiai pasilinksminti, jei nesumokate visų sąskaitų. Jūs esate patikimas, tvirtas ir nepalaužiamas.

Jūs viską planuojate į priekį – atostogas ir netgi vakarą bare. Bet tai leidžia jums šiek tiek užsimiršti. Siūlome didesnę riziką, būti spontaniškais. Bet jums to nereikia,  tai išmuša jus ir tampate nelaimingi.

 Mūsų patarimai jums: gyvenimas negali būti suplanuotas, todėl nebijokite ekspromtų.

5. Pūkuota plunksna

Tai stručio plunksna. Žmonės, kurie pasirenka šią plunksną, nori tapti kažkuo didesniu. Tikriausiai tiksliai žinote, kas yra vadovavimas, nes jūs gyvenate, kad  tarnautumėte.

 Kas yra gyvenimas, jei nesate dalis kažko didesnio, grandiozinio? Jūs suprantate, kad dideliems projektams reikia laiko. Jų vystymasis gali užtrukti daug metų, tačiau tai jūsų negąsdina. 

Nors kiti skundžiasi, kad gyvenimas yra pernelyg sudėtingas, tobulinate įgūdžius, reikalingus vystymuisi, ir judėjimui, kiek tai yra įmanoma. Nėra sukčiavimų, viskas yra rimta.

Jus dažnai gerbia, dėl turimos išminties ir patirties. Jūs nebijote atsikasti daugiau nei galite sukramtyti. Jūs gyvenate su malonumu ir iki galo. Mūsų patarimai: nebijokite individualių projektų.

6. Netradicinė švirkštimo priemonė

Tai papūga. Jūs esate ryškus ir netradicinis žmogus. Visų pirma, jūs trokštate pokyčių gyvenime. Jūs esate nerami, nerūpestinga dvasia, kuri visada ieško nuotykių ir naujovės. 

Jūs pritraukiate naujoves ir kūrybiškumą. Atrodo, kad kas keletą metų, save sukuriate iš naujo, o tarp draugų galite būti žinomas kaip asmuo, kuris visada yra užsiėmęs įdomiais projektais.

Galite tikėtis, kad rasite naujoviškus gyvenimo problemų sprendimus. Gyvenimas turėtų būti turtingas ir spalvingas. Tai reiškia, kad jūs ugdote tam tikrą aplinką, kuri yra skirtinga tekstūra ir atspalviu; Jūs esate dailininkas, ar bent jau vertinate meną.

Turite platų draugų ir pažįstamų ratą, nes turite tiek daug skirtingų interesų, ir jūs netgi galite vadinti „socialiniu drugeliu“. Žmonės, kurie mėgsta įkvėpti viską, ką darote. Mūsų patarimai: sustokite minutei ir apsidairykite. Galbūt šalia jūsų  nėra nieko svarbaus.

Šaltinis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].