Pasirinkta mandala atskleis jūsų emocijas ir pagrindinius rūpesčius

Žodis „mandala“ kilęs iš sanskrito kalbos ir reiškia „šventasis ratas“. Mandala yra gydymo, vienybės, integracijos, spalvų, atminties ir kūrybiškumo simbolis. Mandalos gali padėti išgydyti protą ir dvasią. Tiesą sakant, jos atspindi bet kurio žmogaus psichiką.

frazė

Mandalos yra tam tikras modelis, kuris taip pat gali pakeisti proto būseną. Jos turi simbolines prasmes, kurios gali atskleisti mūsų jausmus ir emocijas. Ar žinojote, kad jums gražiausia mandala atspindi svarbius jūsų gyvenimo aspektus?

Pažvelkite į čia pateiktas mandalas, išsirinkite sau patraukliausią, tada perskaitykite, ką tai reiškia. Pasirinkta mandala apibūdins jūsų jausmus, emocijas ir pagrindinius rūpesčius.

1 – meilės mandala

Jei jaučiate, kad jus traukia ši mandala, neabejotinai išgyvenate didelių pokyčių akimirką ir mintimis bei veiksmais sakote Visatai, kad jau atsisakėte negatyvo ir esate pasirengęs gyventi savo gyvenimą su aistra, džiaugsmu ir, visų pirma, su meile.

Jūsų pagrindinė užduotis yra tvirtai atsistoti ant kojų šio virsmo kelyje ir užtikrintai tęsti savo kelią, kuriuo einant prireiks labai nedaug laiko, kol pamatysite savo svajones.

2 – džiaugsmo mandala

Jei jaučiate, kad jus traukia ši mandala, jums reikia į viską pažvelgti optimistiškiau ir mažiau jaudintis dėl gyvenimo bei dabarties. Džiaugsmo mandalos atgaivina kūną ir protą, padeda sumažinti baimę ir stresą. Jums to labai reikia.

Jūsų pagrindinė užduotis yra prisiimti atsakomybę už savo džiaugsmą ir pabandyti paversti jį nuolatiniu palydovu. Teigiamas požiūris negali išspręsti visų problemų, tačiau neabejotinai daro problemų sprendimą malonesnį.

3 – harmonijos mandala

Ši mandala yra visuotinės harmonijos simbolis. Jei jaučiate, kad jus traukia ši mandala, vadinasi, trokštate laisvės ir jausmų ramybės. Tikėtina, kad kartais jūsų mintis aptemdo kitų žmonių triukšmas ar kasdienis gyvenimas.

Dėl šios priežasties jūsų pagrindinė užduotis yra leisti sau ramybės ir susimąstymo akimirkas, kad galėtumėte išklausyti ir atkreipti dėmesį į savo vidinį balsą. Tai yra tikras kelias į jūsų laimę ir gerovę.

4 – sapnų mandala

Jei jaučiate, kad jus traukia ši mandala, taip yra todėl, kad pastarosiomis naktimis sapnuose gavote pranešimų. Šie pranešimai gali būti pateikti kaip vietos, skaičiai, žodžiai ar vizijos.

Esate intuityviai nukreipiamas tam tikra linkme, todėl jūsų pagrindinė užduotis yra atpažinti, išklausyti ir atkreipti dėmesį į savo vidinį balsą, nes jis yra jūsų ištikimas laimės vedlys.

5 – apsaugos mandala

Jei jaučiate, kad jus traukia ši mandala, neabejotinai esate pasiryžęs atsisakyti baimės, abejonių ir rūpesčių (kurie trukdo judėti pirmyn svajonių keliu), kad galėtumėte toliau tikėti, jog jūsų ateitis yra jūsų veiksmų rezultatas.

Jūsų pagrindinė užduotis yra gausinti savo jėgas ir stiprinti pasitikėjimą savimi, nes tokiu būdu jūs Visatai perteiksite aiškią žinią, kad esate pasirengęs pergalei ir laimei bet kokiomis aplinkybėmis.

6 – gausumo mandala

Jei jaučiate, kad jus traukia ši mandala, neabejotinai gyvenate klestėjimo ir gausos kūrimo procese, kuris duos rezultatų jau labai greitai.

Jūsų pagrindinė užduotis yra suprasti ir priimti, kad kaip pinigai realiame gyvenime, taip jūsų įsitikinimai kuria jūsų realybę. Nusprendęs įvertinti savo idėjas ir leisti sau jas įgyvendinti, jūs automatiškai atveriate duris į galimybių bei klestėjimo pasaulį.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].