Pasirinkta korta atskleis, ko galite tikėtis per ateinančias tris dienas!

Pažiūrėkime, kokius pokyčius Visata mums žada per ateinančias tris dienas. Pasirinkta korta padės tai sužinoti greitai ir lengvai.

1 KORTA LAIKAS ŽAIDIMAMS

korta

Korta reiškia, kad jūs per daug dirbate ir praradote pradinį pastangų tašką. Bandote iš įpročio, o ne su aiškiu tikslu. Visata prašo sustoti, pakeisti susitelkimo tašką, nustoti daryti kvailystes. Bet koks žaismingumo pasireiškimas padės atsikratyti rutinos ir atgauti sugebėjimą suprasti, kas svarbu, o kas ne.

Žaidimas yra ne kas kita, kaip stebuklinga meditacijos forma, nes ji atveria širdies čakrą ir leidžia kūrybinei dvasiai pasinaudoti aukštesnės išminties šaltiniu. Jei jūsų žaidimai yra susiję su fizine veikla gryname ore, tai papildomas deguonis bus palankus faktorius naujų idėjų atsiradimui.

2 KORTA SUGALVOKITE NORĄ

Nedelsdami pasakykite savo norą, tarsi jis jau būtų išsipildęs. Padėkokite dangui už šią realybę ir pajuskite širdimi, lyg svajonė tikrai būtų išsipildžiusi.

Ir dabar ateina magiškas momentas. Pabūkite vieni ramioje vietoje ir visa savo esybe pajuskite, kad jūsų noras išsipildė. Tada išreikškite dėkingumą už šią dovaną ir išleiskite savo dėkingumą tiesiai į dangų kaip helio pripildytą balioną.

3 KORTA PASIRUOŠT, DĖMESIO, STARTAS!

korta

Net jei nesijaučiate visiškai pasirengęs, ši korta sako, kad šis momentas yra geriausias laikas pradėti produktyviai kurti ateitį. Patariama stabiliai judėti savo svajonės link, žengiant bet kokius, ar didelius, ar mažus žingsnius.

Atmeskite viską, kas nesusiję su jūsų gyvenimo misija. Sutvarkykite savo tvarkaraštį taip, kad didžiąją laiko dalį galėtumėte skirti prioritetiniams tikslams ir uždaviniams. Įgalinkite kitus žmones arba priverskite juos jums padėti. Jūsų įsipareigojimai bus pradėti vykdyti, ir jūs jausitės laimingesni, džiaugsitės padidėjusia saviverte ir galų gale pritrauksite gausą – jei nuspręsite ir vadovausitės savo širdimi.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].