Nuo senovės žmonėms buvo įprasta puoštis. Be to, kaip žinoma iš istorijos, papuošalai tarnavo kaip amuletai nuo piktųjų dvasių ir buvo neverbalinė informacija apie asmenį.

Būtent papuošalai leido atskirti karalių nuo medžiotojo, vadą nuo kario, turtingus žmones nuo vargšų. Tiesą sakant, šiandien niekas nepasikeitė.

Žmonės vis dar stengiasi išsiskirti brangių papuošalų pagalba, parodyti savo statusą naudodamiesi naujausių prekės ženklų telefonais ir brangiais laikrodžiais.

Tiesa, dabar žmonės nebetiki šventąja juvelyrikos prasme, nes mūsų tolimieji protėviai apie tai žinojo ir sumaniai naudojosi.

Kiekviena detalė jiems turėjo tam tikrą prasmę. Taigi, kokia yra tikroji papuošalų vertė ir kaip teisingai sukurti unikalų įvaizdį, naudojant teisingai išdėstytus akcentus?

Taigi, pasirinkite apyrankę ir sužinokite, ką tai reiškia:

Pirma apyrankė

Esate moteris, turinti dideles ambicijas, pasirengusi kovoti už savo norus. Tikslingumas yra jūsų antrasis aš.

Pagrindinis jūsų gyvenimo prioritetas yra sekti jūsų norus ir tikslus. Jei jums reikia kažką pasiekti, ant sėkmės aukuro uždėsite beveik bet kokią auką.

Antra apyrankė

Jūsų draugai yra didžiausia vertybė jūsų gyvenime. Jūs esate iš tų moterų, kurioms draugystė nėra tuščia frazė.

Visada esate pasirengę padėti savo draugams, sunkiais laikais. Jūs nesmerkiate žmogaus nesugebėjimo savarankiškai susidoroti su problema.

Trečia apyrankė

Savikontrolė- pirmiausia esate gana uždaras žmogus ir nesistengiate gyventi atvirai su savo siela. Jaunystėje buvote apdegęs, dėl pasitikėjimas kitais.

Esate įpratęs laikyti pašalinius asmenis ištiestos rankos atstumu, o bet kuris asmuo, kuris tvirtina esąs jūsų draugas, yra priverstas atlikti daugiapakopį pasitikėjimo testą.

Ketvirta apyrankė

Pagrindiniai jūsų pranašumai yra atvirumas, sąžiningumas ir rūpestingumas. Taip, jūs esate iš tų žmonių, kurie negali gyventi nesirūpindami aplinkiniais.

Be to, jūs esate stebėtinai atvira ir nuoširdi moteris, kurią jūsų draugai, artimieji ir atsitiktiniai pažįstami paprastai laiko tikra saule

Penkta apyrankė

Esate perfekcionistė ir mėgstate, kad viskas būtų tobula, stengiatės užtikrinti, kad visi jūsų reikalai vyktų sklandžiai, be kliūčių.

Jūsų svajonė yra tobulumas visose srityse. Esate stebėtinai savarankiškas žmogus, įpratęs rūpintis savimi be kitų pagalbos.

Jūs taip pat išsiskiriate atsargumu ir apdairumu, kurie sunkiomis akimirkomis tampa gelbėtoju. Tačiau mielai perkeliate visus rūpesčius ant stiprių vyrų pečių.

Šaltinis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].