Pasirinkite žvakę ir sužinokite daugiau apie savo charakterį

Žvakė turi dvasinę prasmę, padeda patekti į meditacinę būseną. Atlikite šį testą ir atskleiskite ir sužinokite daug įdomių dalykų apie savo asmenybę.

Iš 7 nuotraukoje esančių žvakių išsirinkite jums labiausiai patinkančią žvakę, tada sužinokite, ką ji sako apie jus.

Nr. 1 juoda žvakė

sužinokite

Žmonės klaidingai mano, kad juoda simbolizuoja tamsą ir neša blogio jėgas. Priešingai, juoda padeda atsikratyti neigiamos energijos. Tai yra teigiama, apsauginė spalva.

Tie, kurie pasirenka juodą spalvą, ieško ramybės.

Nr. 2 violetinė žvakė

Mūsų protėviai tiki, kad violetinė spalva yra šventa. Taip yra dėl trečiosios akies ir pasąmonės. Tai gali išgryninti karmą ir suteikti dvasinę apsaugą.

Tie, kurie pasirenka violetinę, dažniausiai vilioja mistika ir bendravimu su nematomomis jėgomis.

Nr. 3 balta žvakė

sužinokite

Balta žvakė reiškia aukštesnį žinių lygį. Tai gali suteikti jūsų gyvenimui aiškumo, apsaugos, valymo ir gydymo. Tai ramybės ir harmonijos spalva.

Tie žmonės, kurie pasirenka šią spalvą, yra ypač nuoširdūs ir užmezgę artimus santykiuos su žmonėmis.

Nr. 4 mėlyna žvakė

Yra keletas privalumų, susijusių su šia spalva. Būtent ši spalva gali padėti suprasti savo emocijas, padidinti išmintį ir pagerinti miegą. Tai gali suteikti džiaugsmo ir juoko jūsų namams. Tai padeda susikaupimui ir kūrybingumui.

Jei pasirinkote mėlyną spalvą, esate pranašesni už kitus ieškodami savęs.

Nr. 5 žalia žvakė

sužinokite

Žalia žvakė simbolizuoja turtą ir klestėjimą. Jei norite tai įnešti į savo gyvenimą, geriausia uždegti žalią žvakę. Ji taip pat turi gydomąjį poveikį.

Tie, kurie pasirenka šią žvakę, yra be galo dvasingi ir nesavanaudiški.

Nr. 6 geltona žvakė

Geltona žvakė simbolizuoja intelekto energiją. Jei pasirinksite šios spalvos žvakę, norėsite tiesiogiai susisiekti su savo protu, nes jums reikia spontaniško įkvėpimo.

Jūs neabejotinai sieksite išsiugdyti save, kad pasiektumėte didesnį ir geresnį rezultatą savo gyvenime.

Nr. 7 raudona žvakė

sužinokite

Raudona yra meilės ir aistros spalva, kurią pasirenka deganti gamta. Tai simbolizuoja drąsą, džiaugsmą, aršius jausmus ir gerą nuotaiką. Su tuo susijęs vaisingumas ir asmeninė stiprybė.

Tie, kurie pasirenka raudoną žvakę, dažnai nori didelės meilės, romantikos ar ilgų draugysčių.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].