Išsiaiškinkite savo charakterio stipriąsias puses, pasirinkdami žmogeliuką, kuris yra panašiausias į jus ir galbūt sužinosite kryptį, kur judėti toliau.

1 tipas – „vadovas“ 

Paprastai tai žmonės, linkę vadovauti ir organizuoti veiklą. Jie gali turėti gerų pasakotojų dovaną, pagrįstą aukštu kalbų išsivystymo lygiu. 

Reikia atsiminti, kad šių savybių pasireiškimas priklauso nuo protinio išsivystymo lygio. 

Esant aukštam išsivystymo lygiui, individualūs bruožai yra kuriami, įgyvendinami ir gerai suprantami. 

Esant žemam išsivystymo lygiui, jie gali būti nepastebimi profesinėje veikloje, tačiau yra situaciniu požiūriu blogesni tam tikrose situacijose. Tai taikoma visoms specifikacijoms.

2 tipas – „atsakingas vykdytojas“. 

Jis turi daug „vadovo“ tipo bruožų, tačiau priimant atsakingus sprendimus dažnai svyruoja. 

Šio tipo žmonės labiau orientuoti aukštą profesionalumą, turi atsakomybės jausmą ir reiklumą sau ir kitiems, labai vertina teisingumą.

Dažnai dėl per didelio krūvio jie kenčia nuo nervų kilmės somatinių ligų.

3 tipas – „nerimastingas-įtarus“. 

Jis pasižymi gabumų įvairove – nuo subtilių rankinių įgūdžių iki literatūrinio gabumų. 

Paprastai šio tipo žmonės glaudžiai bendradarbiauja su viena profesija, jie gali ją pakeisti visiškai priešinga ir netikėta, taip pat turi hobį, kuris iš esmės yra antra profesija. 

Fiziškai netoleruoja nešvarumų. Paprastai jie dėl to konfliktuoja su kitais žmonėmis. Jie išsiskiria padidėjusiu pažeidžiamumu ir dažnai abejoja savimi. 

4 tipas – „mokslininkas“ 

Šie žmonės lengvai atsiriboja nuo realybės, turi „konceptualų protą“, išsiskiria gebėjimu plėtoti savo teorijas. Paprastai jie turi emocinę pusiausvyrą ir racionaliai mąsto.

Šio tipo atstovai dažnai sutinkami tarp žmonių, užsiimančių sintetiniu menu: kine, cirke, teatre, animacijoje ir kt.

5 tipas – „intuityvus“ 

Šio tipo žmonėms būdingas stiprus nervų sistemos jautrumas. Jie lengviau pereina iš vienos veiklos į kitą, paprastai veikia kaip „mažumų šalininkai“.

Jie turi padidintą jautrumą naujovėms. Jie yra altruistiški, dažnai rodo rūpestį kitais, turi gerą vaizduotę, leidžiančią įsitraukti į technines kūrybingumo formas. 

Paprastai jie kuria savo moralinius standartus, turi vidinę savikontrolę, neigiamai reaguoja į išpuolius prieš savo laisvę.

6 tipas – „išradėjas, konstruktorius, menininkas“

Dažnai sutinkamas tarp asmenų, turinčių techninį protą. 

Tai žmonės, turintys turtingą vaizduotę, erdvinę viziją, dažnai užsiimantys įvairiomis techninėmis, meninėmis ir intelektualinėmis kūrybomis. 

Dažniau jie yra intravertai, kurie gyvena pagal savo moralinius standartus, nepriima jokios išorinės įtakos, išskyrus pačią kontrolę. Emociškai, apsėsti savo pačių originalių idėjų.

7 tipas – „emocinis“ 

Padidėjusi empatija kitų žmonių atžvilgiu, ilgą laiką gali būti nemaloniai sukrėsti žiaurių įvykių. 

Kitų žmonių skausmai ir rūpesčiai atranda dalyvavimą, empatiją ir užuojautą, dėl kurio jie išleidžia daug savo energijos, todėl tampa sunku realizuoti savo sugebėjimus.

8-asis tipas – „nejautrus kitų išgyvenimams.“  

Jis turi priešingą polinkį emociniam tipui. Paprastai nejaučia kitų žmonių jausmų arba elgiasi su jais neatsargiai ir netgi padidina spaudimą žmonėms.

Jei jis yra geras specialistas, tada jis gali priversti kitus daryti tai, kas jam atrodo tinkama. 

Kartais jam būdingas „užsispyrimas“, atsirandantis situacijoje, kai dėl tam tikrų priežasčių žmogus užsidaro savo problemų rate.

Šaltinis

Nemokamai užsiprenumeruokite ir pirmieji gaukite mūsų naujausius straipsnius bei nuotraukas

👇

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].