Pasirinkite tortą ir išsiaiškinkite, kokio pasimatymo trokšta jūsų širdis!

Įsivaizduokite, kad aplinkui skamba vestuvių varpai! Prieš jūsų akis yra tiek daug skirtingų vestuvinių tortų su įvairiais papuošimais, nuostabiais skoniais ir spalvomis, kad sunku būtų neišrinkti sau labiausiai patinkančio.

Visi turi užslėptų norų, kurie nekantrauja išsiveržti iš širdies gelmių. Bet ko norite jūs? Pasirinkite labiausiai patinkantį vestuvinį tortą ir išsiaiškinkite, kokias jūsų svajones bei troškimus jis atskleidžia!

1 tortas

Jums patinka maži nuotykiai, tad kodėl jūsų dienos turėtų būti nuobodžios? Ar norėtumėte, kad kas nors nusivestų jus šokti, paplaukioti baidarėmis ar stovyklauti? Kuo daugiau pasimatymų, tuo daugiau įvairovės norisi iš kiekvieno susitikimo.3 zodiako ženklai, kuriems sunku žengti pirmą žingsnį santykiuose

Idealiausias pasimatymas yra toks, per kurį galite atskleisti savo laukinę pusę, nebijodamas, kad jus palaikys „per dideliu bepročiu“. Puiku, kai šalia yra žmogus, kuris supranta jus ir jūsų norus, ir dėl nieko nesmerkia.

2 tortas

Tradiciniai pasimatymai jums netinka. Jums nebūdinga rami ir suvaržyta bendravimo atmosfera. Jums patinka žmonės, kurie mąsto nestandartiškai. Jums patinka kūrybiškumas.

Rugpjūčio 7–26 dienomis 6 zodiako ženklai nutrauks ryšius su praeitimi

Negalima sakyti, kad norite ko nors beprotiško ir ekstremalaus, bet jums labiau patinka šis tas įdomesnio. Jūsų svajonių pasimatymas yra kas nors kūrybiško ir netradicinio, pavyzdžiui, stovyklavimas, laukinių gyvūnų fotografavimas ar pasimatymai prie jūros.

3 tortas

Jums patinka tradiciniai pasimatymai, kai vaikinas pakviečia merginą ir pasirenka susitikimo vietą. Vertinate dėmesį, kurį jums skiria partneris ir kai jis dovanoja dovanų. Jums nesvarbu, ar tai vakarienė, ar kinas, ar pasivaikščiojimas palei paplūdimį – jūs tiesiog mėgstate leisti laiką pažindamas jus labai dominantį žmogų.

Jūsų svajonių pasimatymas yra tiesiog šis tas gražaus ir gerai suplanuoto, kur jūs iš tikrųjų galite pasinerti giliau į tai, kas yra jūsų mylimas žmogus. Norite pajausti artumą, o susitikimo vieta iš tikrųjų nėra svarbi.

4 tortas

Jūs nesitikite nieko per daug beprotiško, bet jums idealus pasimatymas yra romantiška vakarienė kokioje nors prabangioje vietoje, kur atmosfera labai iškilminga ir netgi užburianti, kur yra geras aptarnavimas. Jūs žinote, kad yra slaptų vietų, kuriose galima išgauti šį efektą be aukštos kainos.

Gimusieji 13, 14, 16 ir 19 dienomis turi ypatingą misiją gyvenime

Svarbiausia atrasti tokias ypatingas vietas, kur galėtumėte pakviesti partnerį. Jums patiktų praleisti dieną poilsio centre, vykti į kelionę laivu ar jodinėti žirgais. Tai jūsų stilius.

5 tortas

Jums patinka, kai pasimatymai atspindi jūsų romantiškumą. Vakarienė žvakių šviesoje ir iškylos parke jums tikrai patiks. Daugelis žmonių mano, kad riteriškumas ir švelnumas jau seniai išnykę, todėl vertinate, kai kas nors geba atkleisti jums savo romantiškąją pusę.

laimė

Jums patinka, kai partneris yra mandagus ir gali jumis tinkamai pasirūpinti. Jei jis atviras su jumis ir parodo dalelę savęs, tai yra didelis žingsnis teisinga kryptimi.

6 tortas

Jūsų požiūris į pasimatymus bėgant metams keičiasi. Anksčiau jums patiko vienas dalykas, bet dabar į daug ką žiūrite kitaip. Jūs sutiktumėte praleisti laiką su partneriu namuose ir pažiūrėti įdomų filmą, taip pat neatsisakytumėte įdomaus stalo žaidimo. Sutiktumėte net su ėjimu į piceriją ar kokį padorų barą.

Jums patinka sulaukti spontaniškų kvietimų į pasimatymą iš žmogaus, kuris jums labai patinka. Jums svarbiausia jausti jo beprotišką norą jus pamatyti. Tai kompensuoja faktą, jog neturėjote pakankamai laiko pasiruošti susitikimui.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].