Pirmieji sparnai

Jus saugo Rafaelis. Šis angelas garsėja gydančiaisiais sugebėjimais. Jis žino, kaip gydyti net sunkiausias ligas. Ir mes kalbame ne tik apie fizines, bet ir dvasines problemas.

Jei jaučiatės pavargę, kreipkitės tiesiai į savo angelą. Nesivaržykite kreiptis pagalbos iškilus problemoms. Kalbėkite su juo apie savo rūpesčius. 

Jo pagalbos dėka galite užmegzti kontaktą su artimaisiais. Šis angelas mėgsta žalius ar geltonus atspalvius.

Antrieji sparnai

Mykolas palaiko jus. Šis angelas išgarsėjo kovodamas su neteisybe. Tai globėjas tų, kurie susiduria su bėdomis, priespauda. Todėl nebijokite kreiptis į jį paramos, jei esate įžeistas.

Angelas nubaus skriaudėją ir padės atsikratyti sunkumų. Jei tikėsite jo palaikymu, netrukus jūsų gyvenimas pasikeis į gerąją pusę. 

Norėdami pritraukti gynėją, naudokite smilkalų ar miros kvapą. Atminkite, kad jis teikia pirmenybę raudoniems ir auksiniams atspalviams.

Tretieji sparnai

Jūsų angelas sargas yra Gabrielius. Jis palaiko visus žmonijos atstovus. Jei mes kalbame apie moterį, tada jos gynėja sukuria idealias sąlygas šeimos gyvenimui. 

Tai tikras šeimos žmonių globėjas, tačiau be to, jis padeda įgyvendinti kūrybinius sugebėjimus.

Norėdami visiškai išnaudoti savo galimybes ir patraukti angelo dėmesį, turite naudoti jazminą. Jis taip pat teikia pirmenybę mėlyniems arba oranžiniams atspalviams.

Ketvirtieji sparnai

Jūsų globėjas yra Urielis. Šis angelas sargas vienija gyvųjų ir mirusiųjų pasaulį. Todėl tai padės ugdyti intuiciją, realizuoti save sau artimoje sferoje.

Kreipkitės į jį, jei norite gauti žinią iš mirusių artimųjų. Norėdami užmegzti ryšį su juo, naudokite sandalmedžio, ramunėlių aromatą. Jis teikia pirmenybę žaliai arba rudai.

Šaltinis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].