Pasirinkite saulutę ir sužinokite, kada į jūsų gyvenimą ateis džiaugsmas

Visi trokšta džiaugsmo. Deja, ne visada jis ateina tada, kai jo labiausiai reikia. Pasirinkite vieną iš šių stilizuotų saulių ir sužinokite, galbūt jau visai greitai sulauksite kuo pasidžiaugti ir jūs?

1 saulė

Jei pažvelgę į šią saulę pajutote palengvėjimą, vadinasi, teigiamos energijos srautas juda link jūsų. Tai, ką atmetėte vakar, šiandien gali pasirodyti labai artima. Todėl neskubėkite ir siekite džiaugsmo pamažu.

2 saulė

Jūs trokštate rasti ramybės salą, kurioje galėtumėte atsipalaiduoti. Tik kai surasite tokį prieglobstį, nusiraminsite ir išmoksite džiaugtis įvairiais dalykais.

3 saulė

Artimiausias jums numatomas džiaugsmas yra laukimo džiaugsmas. Kartais jis būna svarbesnis net už patį dalyką, kurio laukiama. Pasimėgaukite džiugiu jauduliu.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].