Kiekviena asmenybė turi savo savybių rinkinį, kuris lemia, kaip ji sąveikauja su aplinkiniu pasauliu. Tačiau ne kiekvienas žmogus gerai pažįsta save bei savo charakterį, savo elgesio būdą vienoje ar kitoje situacijoje. Juk geresnis supratimas palengvina daugelį procesų, padaro visą gyvenimą paprastesnį ir aiškesnį.

REKLAMA

Šiandien mes savo skaitytojams norime pateikti įdomų testą, kuris padės atskleisti daugelį charakterio bruožų. Ar norite greitų atsakymų į daugelį klausimų? Tuomet atlikite šį testą!

Psichologinio testo iššifravimas prasidės iškart po žemiau esančiu paveikslėliu. Įdėmiai į jį pažvelkite ir pasirinkite jums labiausiai patinkantį dangų. Neskubėkite rinktis pirmojo pasitaikiusio. Pasistenkite ilgai ir gerai peržvelgti šešis paveikslėlius, kad galėtumėte priimti pagrįstą sprendimą.

REKLAMA
  1. Tik vienas iš dešimties apklaustųjų pasirenka pirmąjį dangų. Nuostabiausia yra tai, kad tai nuoširdaus žmogaus, kuris netoleruoja veidmainystės ir melo, pasirinkimas. Šie žmonės visada klausosi savo sąžinės, kiekvieną darbą stengiasi atlikti taip, kad nebūtų gėda dėl gauto rezultato. Be to, juos stipriai žeidžia kitų žmonių kritika, viską priima giliai į širdį. Nors žmonės jiems sukelia daug nuoskaudų, vis tiek jie yra geri ir jautrūs. Tai labai puiku!

  1. Antrąjį dangų pasirenka beveik 25 procentai apklaustųjų. Tokie žmonės nemėgsta konfliktų, jie mieliau renkasi kompromisus ir susitarimus. Tai jiems padeda gerai sutarti su kitais. Šie žmonės moka sakyti komplimentus ir pagirti, kai žmogus ko nors bent šiek tiek nusipelno. Asmeninės savybės leidžia jiems būti gana maloniems, dosniems ir geranoriškiems.

REKLAMA
  1. Trečiąjį variantą pasirenka tik vienas iš devyniolikos respondentų. Tai spontaniškų žmonių, kurie dažniau vadovaujasi emocijomis, o sprendimus priima akimirksniu, pasirinkimas. Šie žmonės yra kupini energijos ir visada viliasi geriausių dalykų. Jie visada traukia aplinkinius bei nuolat būna dėmesio centre.

  1. Ketvirtąjį dangų pasirenka tik 5 procentai respondentų. Šį dangų renkasi smalsūs žmonės, vengiantys jau pramintų takų. Rutina jų visiškai netraukia, jie ieško savo kelio vedini tik savų interesų. Šie žmonės gana gerai jaučiatės kompanijoje, bet dažnai mieliau būna visiškai vieni.

REKLAMA
  1. Apsiniaukusį dangų renkasi maždaug 10% apklaustųjų. Tai pasirinkimas žmonių, kurie moka patikimai kontroliuoti savo emocijas. Tuo pat metu jie gerai supranta aplinkinių jausmus, sugeba pažvelgti į įvykius kitu kampu ir pastebėti tai, kas paslėpta nuo kitų akių.
  2. Pastarąjį dangaus variantą pasirenka beveik pusė apklaustųjų. Jį renkasi laisvę mylintys žmonės, kurie yra pasirengę apginti savo požiūrį, nors ir nemėgsta konfliktų. Svarbiausia tokiam žmogui – sėkmingai atsispirti savo neigiamoms mintims. Tuomet niekas negalės jo palaužti.

Kurį dangaus paveikslėlį pasirinkote jūs? Pasidalinkite savo pasirinkimu komentaruose.

REKLAMA

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].