Išminties buvimas leidžia jums pažvelgti į tai, kas vyksta ne siaurai, bet visapusiškai, vertindami subtektus, atsižvelgiant į praeities patirtį ir pasekmes ateičiai.

Pažvelkite į šias mielas pelėdas ir pasirinkite vieną, kuri jums labiausiai patinka. Ką reiškia jūsų pasirinkimas – skaitykite toliau.

1.

Jūs nenorite gaišti laiko formuluojant daugybę klausimų, ir nesijaučiate poreikio pateisinti savo elgesį. Jūsų laikas yra brangus, ir jums trūksta kantrybės.

Jūs esate paprasta ir nesudėtinga, taigi nenaudojate pinigų smulkmenoms, pirmenybę teikite aktyviam veiksmui, vadovaudamiesi savo vidiniu balsu.

Jūs nesijaudinate dėl žmonių emocijų ir nenorite dėvėti kitų žmonių kaukių. Jūs manote, kad šiuolaikinės santykių taisyklės yra pernelyg dirbtinės ir visą laiką atvirai stebina, kodėl žmonės negali būti tik atviri.

Jūs visada aiškiai pasakote viską, nepriverčiant savo pašnekovų atspėti ir iššifruoti kitus galvosūkius.

Jūs niekada savanoriškai nesiveliate į stresines situacijas ir visada rūpinatės, kas ir kaip praleidžiate laiką.

Jūs imituojate veiklą ir esate linkę bendrauti tik su žmonėmis, kurie jus domina ir su kuriais jums įdomu. Jūs žinote, kad darbo imitacija nėra lygiavertė veiklai, todėl visada laikykitės šio požiūrio.

2.

Jūs nenuilstamai rūpinatės žmonėmis, net ir tais, kurie yra apačioje. Jūs gerai žinote, kad neįmanoma nuolat būti laimingu, o besąlyginė meilė yra meilė, kuri priima viską.

Jūs esate labai atsidavęs žmogus ir nesinaudojate veidmainyste ar ieškojimu dėl naudos iš situacijos.

Sakoma, kad ši kokybė yra išmintingos sielos ženklas, kuris vertina patikimumą ir lojalumą kaip stiprių santykių pagrindą. Jūs esate prisirišęs prie savo artimųjų ir visada būkite ten, ypač kai jie jaučiasi blogai.

Jūs esate kompetentinga sprendžiant problemas, net ir beviltiškose situacijose. Savo arsenale turite visą įrankių ir technikos tiekimą, kurie, kaip ir pagrindiniai raktai, tinka labiausiai sudėtingoms užduotims.

3.

Jūs visada žinote, ką, kaip ir kada patarti, ir tai labai vertinga. Jūs turite galimybę pasiūlyti geriausius sprendimus ir rekomendacijas, ypač grynai asmeniniais klausimais.

Jūs netgi turite numatymo dovana, kai jūs galite neabejotinai numatyti, kas nutiks toliau ir kaip jūsų patarimai paveiks kitus.

Jūs giliai suvokiate viską ir tada elgiatės kruopščiai ir metodiškai. Rūpestinga situacijų ir objektų iš skirtingų kampų analizė yra jūsų įprastinio mąstymo proceso dalis, nepaisant jūsų nekantrumo. Ir jūs esate visiškai tikri, kad jūsų sprendimai yra teisingi.

Padedate žmonėms permąstyti daugelį dalykų. Jūs suprantate, koks yra žmogus, ir jūs labai dėkingi visatai už savo gyvenimą, už galimybę mokytis ir atrasti šį pasaulį kitiems.

Jūs žinote, kad mūsų laikas čia yra labai ribotas, todėl stengiatės pamatyti ir padaryti maksimaliai.

4.

Jūsų amžius yra tik beprasmiškas skaičius, ir jūs gausite malonumą iš pagyvenusių žmonių ir savo bendraamžių bei net vaikų visuomenės.

Jūs mėgstate klausytis praeities istorijų ir vertinate senų žmonių, kurie yra labai gerbiami, patirtį. Jūs pats laukiate, kada tapsite išmintingesni, nors, žinoma, nenorite susenti.

Jums patinka mokytis, o galimybė pažinti save, kitus žmones ir pasaulį gali padaryti jus visiškai laimingu.

Jūs žiūrite į vykstantį mokymosi procesą ne kaip tikslą, bet kaip ilgą kelią, padedantį jums vystytis kaip asmeniui.

Jūs suprantate gebėjimą duoti ir noriai tai padarote be ketinimo gauti ką nors atgal. Jūs gausiai dalinatės viskuo, nes žinote, kad materialinės gerovės, kurios jums tikrai nereikia, atidavimas yra aukščiausias ir vertingiausias įgūdis.

Jūs esate vienas iš tų, kurie atsisakys naujausių marškinių, jei galima bus kažkam padėti.

Šaltinis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].