Pasirinkite paukštį ir sužinokite, kokio jausmo jums šiuo metu trūksta

Kad būtume patenkinti gyvenimu, mums reikia įvairiausių dalykų. Kartais iki pilnos laimės gali pritrūkti paprasčiausio jausmo. Galbūt meilės, palengvėjimo ar stiprybės. Šis testas padės išsiaiškinti, ko jums šiuo metu trūksta. Tereikia pasirinkti jums labiausiai į akis krintantį paukštį.

1 paukštis – ramybės

Esate nuolat užsiėmęs ir atliekate vieną darbą po kito. Jaučiatės taip, tarsi nebūtų laiko nė prisėsti, o, vos pabaigęs projektą, iš karto imatės kito. Bėda ta, kad esate linkęs kitų žmonių poreikius iškelti aukščiau savųjų. Išmokite pasakyti „ne“, nes taip pervargsite, kad ne tik pakenksite sveikatai, bet ir nebemokėsite džiaugtis gyvenimu.

2 paukštis – palengvėjimo

Patyrėte daugybę psichologinių traumų, kurios vis dar gyvos jūsų viduje. Negalite pamiršti ir paleisti praeities, nors jos ir nepakeisite. Nuolatos klausiate savęs, kas su jumis negerai, kodėl jūs toks. Supraskite, kad tai, kaip kiti su jumis elgiasi, atskleidžia ne jūsų, o jų vertę. Nesistebėkite ir nekaltinkite savęs, kad nesugebate susidoroti su savo jausmais. Esate per daug linkęs juos užgniaužti savyje.

3 paukštis – poilsio

Negalite sustoti, jūsų smegenys nuolat dirba, kad ką nors veiktų. Nueinate miegoti, atsibundate ir iškart įsijungiate darbo režimą. O jei atsisėdate pusvalandį pailsėti, tuoj pat imate gailėtis. Taip tęstis nebegali. Esate iš tų žmonių, kurie niekada nepasiduos ir eis į priekį, kol gaus tai, ko nori. Tame nėra nieko bloga, tačiau reikia šiek tiek atsipalaiduoti, kad įkrautumėte išsikrovusias baterijas. Antraip rizikuojate savo sveikata.

4 paukštis – pasitikėjimo savimi

Vertinate save daug prasčiau, nei derėtų. Netoleruojate kritikos ir nemokate jos priimti. Dėl to pastoviai jaučiatės nepakankamai geras. Jūs trukdote sau tobulėti ir tai yra didelė klaida. Stenkitės neimti visko taip giliai į širdį ir išmokite pripažinti, kad kartais darote klaidų, nes esate žmogus, kaip ir visi kiti.

5 paukštis – palaikymo

Esate žmogus, kuris gali valandų valandas klausytis kitų žmonių problemų, negalvodamas apie saviškes. Jums malonu padėti kitiems ir duoti jiems naudingų patarimų. Atrodote linksmas ir viskuo patenkintas, nes niekada niekuo nesiskundžiate. Vis dėlto kartais ir jums reikia žmogaus, kuriam galėtumėte išlieti savo sielą. Deja, esate pripratęs prie savo vaidmens ir manote, kad niekas jumis nesidomi. Pakeiskite savo požiūrį ir pasidalinkite viskuo, kas jaudina jūsų širdį, su žmogumi, kuriuo pasitikite. Iš karto pasijausite daug geriau.

6 paukštis – paramos

Esate tarsi burtininkas, kuris iš nieko gali sukurti stebuklą. Esate pasirengęs padaryti viską, kas įmanoma, kad suteiktumėte savo šeimai ir draugams tai, ko jiems reikia. Tačiau neprivalote to daryti besąlygiškai. Visada sulauksite pagalbos, jei tik jos paprašysite. Pasidalinkite savo baimėmis su patikimu žmogumi ir paprašykite pagalbos, jei manote, kad jums to reikia. Jūs nesate vienas. Jums tiesiog reikia retkarčiais pailsėti ir pasinaudoti artimųjų parama.

7 paukštis – teigiamo požiūrio

Pasimetėte kasdienybės monotonijoje. Atrodo, kad jūsų ugnelė išblėso, ir nebejaučiate entuziazmo, kuriuo kadaise spinduliavote. Manote, kad nebėra laiko dalykams, kurie jus džiugina. Nepasiduokite. Pabandykite suplanuoti savo laiką taip, kad jo liktų nors truputis sau. Išsikelkite mažiau tikslų ir jų siekite vieno po kito. Sėkmės pojūtis jus išjudins ir sugrąžins gyvenimo džiaugsmą.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].