Pasirinkite patalynę ir sužinokite, kokia namų šeimininkė esate

Kiekviena šeimininkė stengiasi, kad jos gyvenimas būtų kuo patogesnis ir gražesnis. Todėl patalynę renkasi ypač atsakingai.

Atlikdami šį įdomų testą galite sužinoti, ar sėkmingai atliekate namų ruošos darbus, ar ne. Pasirinkite patalynę, kuri jums labiausia patinka ir sužinokite, ką tai sako apie jus.

Jei pasirinkote …

Patalynė Nr. 1

patalynę

Jei pasirinkote pirmą patalynę tai rodo, kad esate labai pedantiškas žmogus. Jūs neturite priežasties ką nors daryti atmestinai. Su šeima jums kartais būna sunku, tačiau namai visada yra tvarkingi ir pasirengę priimti svečius ir pažįstamus. Jūsų namai yra absoliučios švaros pavyzdys. Tai yra įstatymas kiekvienam ir geriau jo nepažeisti. Testo rezultatas suteikia puikios namų šeimininkės vardą.Tačiau geriau nesileisti į kraštutinumus ir nekelti per aukštų reikalavimų tvarkai jūsų namuose.

Patalynė Nr. 2

patalynę

Jei pasirinkote antrąją patalynę, tai rodo, kad jūsų norai ne visada atitinka tikrovę. Stengiatės, kad jūsų namai būtų prabangūs ir turtingi, tačiau nesijaudinate dėl jų tvarkos. Pirkdami brangius daiktus nesiekiate suteikti patogumo ir komforto svečiams. Apskritai, tai jūsų labai netrikdo, ir jūs tam neskiriate ypatingos svarbos.

Patalynė Nr. 3

Patalynės numeris trys pasirinkimas patvirtina, kad gana lengvai galite save vadinti gera namų šeimininke. Namų ruoša jums teikia džiaugsmą. Jūs valote, šveičiate ir gaminate su malonumu. Nėra jokio darbo, kuris galėtų jus atgrasyti. Jūsų šeima ir svečiai visada jaučiasi kaip namie. Jūs esate geriausia iš geriausių.

Patalynė Nr. 4

Jei pasirinkote ketvirtą patalynę, jus tai apibūdina kaip šeimininkę „50:50“. Jūs nesate švaros gerbėja ir per daug nekreipiate dėmesio į detales. Jūs žinote, kada namus reikia sutvarkyti, ir tai suteikia ramybę bei gerą namų atmosferą. Jums svarbiausia ne turtingas interjero dizainas, o šeima, patogumas ir įprasta daiktų tvarka. Gebėjimas teisingai nusistatyti prioritetus paverčia jus tikra savo namų šeimininke.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].