Pasirinkite medį ir sužinokite, kas esate - optimistas ar pesimistas

Įsižiūrėkite į paveikslėlį. Pasirinkite vieną iš pateiktų medžių. Kliaukitės tik savo intuicija. Ką ji jums šnabžda? Kuris medis jus traukia labiausiai? Išsiaiškinkite, ką jis atskleidžia apie jus!

1 medis

Jus dažnai apima romantiška nuotaika ir jūs svajojate apie ką nors didinga ir gražaus. Tačiau jūsų svajonės yra per daug pasakiškos, kad išsipildytų. Štai kodėl jūs dažnai jaučiatės liūdnas ir jums atrodo, kad nieko įdomaus neįvyks. Vis dėlto jūs esate pesimistas.

2 medis

Esate realistiškas, praktiškas ir objektyvus. Jūs tinkamai įvertinate tai, kas vyksta, atsižvelgdamas į privalumus ir trūkumus. Gyvenime neliksite nusivylęs ir nebūsite labai laimingas sėkmės atveju, nes žinote, kad viskas gyvenime yra laikina.

3 medis

Esate neįtikėtinas optimistas. Jūsų šviesi pasaulėžiūra aplinkiniams atrodo nuostabi. Tačiau kartais nepastebite akivaizdžios grėsmės. Neatsiverkite nepažįstamiems žmonėms ir būkite atsargus.

4 medis

Nei optimistas, nei pesimistas jumyse nevyrauja. Į pasaulį žvelgiate per savo nuotaikos prizmę: šiandien visą dieną galite būti liūdnas, o rytoj galite juoktis ir linksmintis, lyg būtumėte laimingiausias žmogus. Jūs lengvai perprantate kitus žmones, nes žinote, kaip pastatyti save į vietą.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].