Pasirinkite lotoso simbolį ir sužinokite, kaip elgtis dabartinėje situacijoje

Gyvenime neišeina išvengti sunkumų. Su jais susiduriame visi. O kartais atsakymus į tai, kaip geriausia elgtis vienoje ar kitoje susidariusioje situacijoje, atskleisti gali pasąmonė. Ką daryti, kad išspręstumėte problemą, o ne ją pasunkintumėte? Pagalvokite apie tai ir pasirinkite vieną iš simbolių, vaizduojančių lotosą.

1 lotosas

Panašu, kad situacija, kurioje atsidūrėte, yra kur kas sudėtingesnė, nei numanote. Bet nepulkite į paniką ar ašaras. Stenkitės išlikti kuo ramesnis. Išreikšti besiliejančius jausmus yra visiškai normalu. Tačiau jums tai nepadės. Dabar patartina emocijas laikinai paslėpti ir jų nerodyti. Kuo geriau tai pavyks, tuo greičiau išsispręs susidariusi padėtis.

Kad ir kaip sunku pasidarys, nepamirškite, kad esate stipresnis, nei įsivaizduojate. Viską įveiksite, tik kol kas išlikite ramus ir nepasiduokite emocijoms.

2 lotosas

Susimąstykite, ar teisingai vertinate susidariusią situaciją ir kiek iš tiesų apgalvoti yra jūsų sprendimai bei veiksmai. Jei elgsitės neatsargiai, labai rizikuosite. Artimiausiu metu gali kilti rimtų bėdų. Jas sukels žmonės, kurie staiga nusiims savo kauke ir ims tiesiogiai jums kenkti. Todėl verčiau susitelkite į save ir nebandykite padaryti visų aplinkinių laimingų. Juk tai iš esmės neįmanoma.

Skirkite daugiau dėmesio savo finansams. Pagalvokite, ką būtų galima pagerinti. Net jei dabar atrodo, kad neturite reikiamų priemonių savo problemai išspręsti, jas įgysite su laiku. Svarbiausia būti pasiruošusiam, jei užkluptų bėdos.

3 lotosas

Šis lotosas atskleidžia, kad jūsų širdyje slepiasi didžiulis skausmas. Ir jūs nieko negalite su juo padaryti, kad ir kaip stengtumėtės. Lai šis lotosas tampa jūsų išsivadavimo simboliu. Link šio tikslo eikite lėtais, bet užtikrintais žingsneliais. Neskubėkite išspręsti problemos. Ji per daug opi, kad ją būtų galima greitai įveikti. Bet viskas gyvenime praeina.

Po kelių savaičių atsigręšite į prabėgusias dienas ir pastebėsite, kad skausmas sumažėjo. Apsupkite save tikrais ir nuoširdžiais žmonėmis. Tada gijimo procesas bus sėkmingesnis.

4 lotosas

Jei pasirinkote šį lotoso simbolį, tikriausiai jūsų gyvenime visai neseniai įvyko kokia nors katastrofa. Puolėte į neviltį, jaučiatės susierzinęs ir piktas. Nesugebėsite pajudėti į priekį, kol nepripažinsite sau to, ką išgyvenate. Nei jūs pirmas, nei paskutinis, kuriam taip įvyko. Nebesikrimskite.

Darykite tai, ką liepia širdis, net jei rodysis, kad tam priešinasi visas pasaulis. O dar geriau – kuo daugiau laiko praleiskite artimų žmonių apsuptyje.

5 lotosas

Jūsų gyvenime viskas yra gerai. Gal ir jaučiatės kuo nors nepatenkintas, tačiau užtikrintai judate į priekį ir iš tiesų neturėtumėte taip labai skųstis. Tiesiog ne visos gyvenimo atkarpos būna vienodai džiaugsmingos.

Sulėtinkite tempą. Neprisiimkite darbų, kurių nebespėjate atlikti. Atsipalaiduokite ir pasijausite geriau. Išmokite pajausti, kada jums reikia pertraukos. Tai sumažins besikaupiantį nepasitenkinimą.

6 lotosas

Jūsų emocinės žaizdos yra tokios gilios, kad net pats bijote tai pripažinti. Be reikalo. Kol jų nepripažinsite ir nepriimsite, negalėsite jų išgydyti. Dauguma problemų kyla jūsų galvoje. Pats jas susikuriate neigiamu mąstymu. Sutvarkykite savo mintis ir susitvarkys jūsų gyvenimas.

Nebijokite. Pasistenkite išsiaiškinti, kas jūs esate. Šis supratimas padės nebijoti emocinių randų, nes kad ir kaip stipriai būtumėte sužeistas, kol žinote, kas esate, žaizdos jūsų neįveiks.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].