Pasirinkite lotoso simbolį ir gausite jums aktualų patarimą

Kai mūsų gyvenime iškyla sunkumų, neretai pasąmonė gali padėti daug labiau nei sąmonė. Ypač kalbant apie sunkiausią dalyką – pasirinkimą. Ką galite padaryti, kad išspręstumėte, o ne pagilintumėte problemą? Kurį variantą turėtumėte pasirinkti? Šie klausimai ne kartą yra kankinę kiekvieną iš mūsų.

Nors gali pasirodyti šiek tiek keista, bet tai, kas mus nesąmoningai traukia, gali nurodyti kelią, kuriuo reikia eiti. T. y., duoti atsakymą, kaip elgtis tam tikroje situacijoje.

Paveikslėlyje pateikti keli lotoso simboliai. Jūsų užduotis yra atidžiai apžiūrėti kiekvieną iš jų ir atsakyti, kuris iš jų jus labiausiai traukia. Neskubėkite, bet ir nedvejokite valandų valandas. Juk vienas iš simbolių tikrai jums patinka labiau nei kiti.

1 lotosas

Jei pasirinkote šį lotosą, situacija, kurioje atsidūrėte, yra daug sudėtingesnė, nei manėte. Bet tai visiškai nereiškia, kad reikėtų panikuoti ar pulti į ašaras. Stenkitės būti kuo ramesnis. Visiškai normalu trykšti emocijomis ir rodyti savo jausmus. Bet ne jūsų atveju. Dabar turėtumėte kuo giliau slėpti emocijas. Nerodykite jų. Ir kuo geriau tai darysite, kuo ilgiau išsilaikysite, tuo bus geriau.

Atminkite, kad kartais atsisakyti to, kas jus jaudina, yra daug geriau. Taip, tai pakenks, bet kartais tai yra vienintelė išeitis. Kad ir kaip sunku būtų, nepamirškite, kad esate daug stipresnis, nei įsivaizduojate. Jūs galite susitvarkyti su viskuo, patikėkite. Svarbiausia – laiku sustoti, nusiraminti ir giliai kvėpuoti.

2 lotosas

Jei pasirinkote šį lotosą, greičiausiai turėtumėte labai gerai pagalvoti, ar teisingai vertinate situaciją ir kiek iš tiesų apgalvoti yra jūsų sprendimai bei veiksmai. Kai elgiatės neapgalvotai, jūs labai rizikuojate. Ateinančiomis savaitėmis jums gali kilti rimtų problemų. Todėl dabar susitelkite į save ir nesistenkite pradžiuginti aplinkinių. Juk tai net neįmanoma. Tada turėsite laiko užkirsti kelią blogiems įvykiams, kurie beldžiasi į jūsų gyvenimą.

Skirkite šiek tiek laiko apmąstymams apie savo finansinę padėtį, pagalvokite, kur ir ką galima pakeisti. Galbūt dabar esate pasimetęs ir sutrikęs, tačiau galite išanalizuoti situaciją. Taip apskaičiuosite galimas rizikas ir joms pasiruošite ar net užkirsite kelią. Net jei jums atrodo, kad priemonių nepakanka, o tai, kas įvyks, yra neišvengiama, tai netiesa.

3 lotosas

Jei pasirinkote šį lotosą, jūsų širdyje slepiasi didelis skausmas. Ir nieko dėl to negalite padaryti, kad ir kaip stengtumėtės. Jūsų pasirinktas lotosas yra priminimas, kad jūs neturite prisiimti aukos vaidmens. Skirkite laiko problemoms, kurios jus apsupo iš visų pusių, spręsti. Pabandykite išeiti iš savo komforto zonos ir padaryti ką nors visiškai naujo ir kitokio. Jūs tikrai įveiksite visus sunkumus. Tai, kas vyksta jūsų gyvenime dabar, nesitęs amžinai. Viskas praeina: geresnis gyvenimo etapas yra visai šalia.

Galų gale galite atsigręžti ir suprasite, kad per kelias pastarąsias savaites kovojote kaip tikras kovotojas. Jums tereikia atsikratyti toksiškų žmonių, kurie nuodija jūsų gyvenimą. Tai duos didžiulės naudos. Neleiskite nesąžiningiems žmonėms pasinaudoti jūsų gerumu.

4 lotosas

Jei pasirinkote šį lotosą, tai reiškia, kad pastaruoju metu jūsų gyvenime nutiko tikra laivo katastrofa. Ir ši gėlė tai primena. Esate visiškai beviltiškas, susierzinęs ir negalite judėti pirmyn. Šiuo metu svarbiausia tai pripažinti sau. Gerai, jūs ne pirmas ir ne paskutinis. Nebandykite slėptis ar bėgti nuo to, kas nutiko. Tai, ką kas nors apie jus sako, ar jus teisia, yra jo, o ne jūsų problema. Jūs darote tai, ką liepia širdis. Ir tegul visas pasaulis stoja prieš jus!

Užuot liūdėjęs, kad esate nesuprastas ar teisiamas, prisiminkite ką nors gera. O dar geriau – praleiskite daugiau laiko su žmonėmis, kurie jus tikrai myli ir jumis tiki. Pamatysite, viskas iškart pagerės.

5 lotosas

Jei pasirinkote šį lotosą, viskas jūsų gyvenime yra gerai. Net jei esate nepatenkintas tuo, kur ar su kuo esate, jūs tikrai einate į priekį. Tiesiog ne visada jaučiatės patogiai ir džiugiai, tačiau kartais kelias reikalauja aukų. Mūsų gyvenimas yra labai trumpas. Todėl ačiū Dievui, kad esate šalia savo artimųjų. Stenkitės praleisti su jais kuo daugiau laiko, dovanokite jiems šilumos ir meilės.

Taip pat šiek tiek sulėtinkite tempą. Vis tiek negalite sutvarkyti visų reikalų, kad ir kaip stengtumėtės. Atsipalaiduokite ir iškart pasijausite daug geriau. Pastaruoju metu jūs prisiėmėte per daug darbų ir rūpesčių, ir tai jau pradeda daryti įtaką jūsų gyvenimui. Nėra nieko bloga, jei padarote pertrauką, kai jaučiate, kad jums jos reikia.

6 lotosas

Jei pasirinkote šį lotosą, jūsų emociniai randai yra daug gilesni, nei jūs esate pasirengęs pripažinti. Jūsų užduotis – susidoroti su jais ir juos įveikti. Visos jūsų problemos kyla iš jūsų paties minčių. Jūs pats jas susikuriate savo galvoje, o tai trukdo gyventi ir mėgautis gyvenimu. Tame nėra nieko bloga. Jums tereikia pripažinti žalingų minčių buvimą ir stengtis jas pašalinti. Galbūt savarankiškai, o galbūt su patyrusio psichologo pagalba.

Dabar jus kamuoja keistas jausmas – tarsi nebūtumėte jūs. Todėl turėtumėte grįžti prie savo šaknų, tikrojo Aš. Tai pakeis jūsų gyvenimą į gerąją pusę, sugrąžins senus jausmus ir laimę. Nieko nebijokite. Tiesiog ženkite į nežinomybę. Suteikite sau galimybę būti laimingam. Tai, kas šiandien jus daro nelaimingą, nėra visagalis. Šį ratą visada galima nutraukti – tereikia noro.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].