Pasirinkite liūtą ir sužinokite, kokio partnerio jums reikia

Gyvenimo partnerį reikia rinktis labai atsargiai. Juk jis taps ir jūsų apsauga, ir parama. Ar žinote, kokio partnerio jums reikėtų? Šis testas padės surasti atsakymus. Tereikia pasirinkti jums labiausiai patinkantį liūtą.

1 – žavingas liūtas

Jei pasirinksite šį liūtą, jums reikia žmogaus, kuris visada padarytų viską, kad tik būtų linksma. Jūs netoleruojate gyvenimo rutinos, dievinate ryškias asmenybes, kurios šiek tiek šokiruoja aplinkinius. Jums patinka gražios ir stiprios emocijos, jums reikia ryškių įspūdžių.

2 – išmintingas liūtas

Jei pasirinkote šį liūtą, jums svarbus dvasinis ryšys. Šalia jūsų turėtų būti išmintingas ir ramus žmogus. Jums nepatinka betikslis laisvalaikis. Jums visada norisi eiti į priekį, kurti ką nors naujo savo gyvenime, jį tobulinti. Jums reikia žmogaus, kurio siekiai būtų tokie pat kaip jūsų.

3 – sparnuotas liūtas

Jei pasirinkote šį liūtą, jums reikia ambicingo žmogaus. Vertinate žmonių norą užimti jiems tinkamą vietą gyvenime. Norite didžiuotis savo mylimu žmogumi, motyvuoti jį, palaikyti visus ambicingus jo planus.

4 – liūtas su karūna

Jei pasirinkote šį liūtą, jums reikia brandaus, turtingo, įtakingo žmogaus, kuris žinotų, ko nori šiame gyvenime. Gerbiate žmones, pasiekusius tam tikrą gyvenimo lygį, žmones, kurie užima poziciją visuomenėje. Jums patinka sėkmingi žmonės, kurie rūpinasi tuo, ką turi, ir didina savo materialinę gerovę.

5 – agresyvus liūtas

Jums reikia kaip gyvenimo partnerio reikia advokato. Norite gyventi šalia žmogaus tarsi už akmeninės sienos. Gerbiate žmones, kurie moka spręsti problemas ir nesuteikia artimiesiems pagrindo nerimauti. Jums reikia žmogaus, kuris viską nuspręstų ir prireikus jus apsaugotų.

6 – liūtas, šeimos tėvas

Jei pasirinksite šį liūtą, jums reikia žmogaus, kuris vertintų šeimą. Ar manote, kad atmosfera šeimoje yra svarbiausia? Tada jums reikia žmogaus, kuris kurtų sveikus ir patogius santykius bei rūpintųsi jų ateitimi.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].