Pasirinkite kortą. Ji atskleis, kas laukia ir ko tikėtis artimiausiu metu!

Ar domina, kas laukia ateityje? Patenkinkite šį smalsumą ir atlikite šį nesudėtingą testą. Pasirinkite vieną kortą ir skaitykite, kokia prognozė po ja slepiasi.

1 korta

Jūsų laukia didžiulės laimės ir pasitenkinimo laikotarpis. Esate emociškai stiprus ir tai paveiks jūsų energiją ir linksmumą. Gyvenimas bus gražus ir, matyt, viskas vyks pagal planą. Laikas suvokti ir įvertinti gyvenimo magiją.

Viskas, ką darėte, atsipirks, tad nuoširdžiai priimkite pelnytus komplimentus. Dabar žmonės išvys jus kitoje šviesoje. Jūsų laimė ir šiluma užkrečiama. Kiti matys jus kaip įkvėpimo šaltinį, kaip žmogų, kuris nenuilstamai įgyvendina savo svajonę.

Privalote suvokti, kad pasiekėte tai, ko nori daugelis, tačiau jie neturi nei drąsos, nei ryžto to siekti. Atėjo metas jums spindėti. Jūs turite teisę jaustis visiškai patenkintas savimi.

2 korta

Kūrybos procesas įgauna pagreitį. Neliks nieko kita, tik pasigauti šią pozityvumo bangą.

Ši korta žada sėkmę ir laimę. Esate užtikrintas dėl to, ką darote. Galbūt šiek tiek ir nerimaujate dėl projekto ar įmonės, kurioje dirbate. Gyvenimas buvo šiek tiek sustingęs, tačiau ateinančius keletą mėnesių jausitės energingas ir entuziastingas.

Jums gali tekti priimti tam tikrus sprendimus, tačiau jie atneš tik palengvėjimą. Kursite entuziastingus planus ir juos vykdysite. Tikite ateitimi ir nebijote dėl savo naujo gyvenimo. Jei bandote išbristi iš keblios situacijos ar skaudžios praeities, ši korta reiškia, kad tikrai išsilaisvinsite ir judėsite toliau.

3 korta

Galbūt pastaruosius metus jūsų gyvenimas buvo kupinas nuostolių ir sukrėtimų, o jūs pats praradote pusiausvyrą ir gal net pasitikėjimą savimi.

Dabar galimybės pasitaikys visose jūsų gyvenimo srityse. Sulauksite ir verslo pasiūlymų, kurie duos finansinės grąžos. Taip pat būsite kūrybiškas, kuo privalu pasinaudoti.

Ši korta duoda jums žalią šviesą, kad galėtumėte valdyti savo gyvenimą. Jūsų sėkmė priklausys nuo jūsų valios ir sugebėjimo išlaikyti gyvenimo kontrolę savo rankose, nuo drąsos tobulėti net nepažįstamoje teritorijoje. Jūs einate teisinga linkme, tačiau jums dar trūksta motyvacijos.

4 korta

Jūs bandote atsiriboti nuo streso ir nusivylimų, kad išgydytumėte savo sielą ir atkurtumėte pusiausvyrą. Ši korta yra ženklas, kad lėtai judate iš audringos jūros į ramesnius krantus ir gydote savo emocinę praeitį. Tai yra momentas, kai būtina palikti nerimastingą praeitį ir judėti į priekį, į ateitį. Dabar tunelio gale pamatysite šviesą.

Ši korta prašo tikėti, kad gyvenimas jus palaikys ir suteiks naujų patirčių. Turite įgyti pasitikėjimo savimi ir išsikelti naujus tikslus. Korta žymi pereinamąjį laikotarpį gyvenime, perėjimą iš vieno etapo į kitą.

5 korta

Ši korta yra kantrybės, lūkesčių simbolis. Kartais būtina vengti to, kas neveikia, užuot tai padarius. Reikėtų atsiriboti ir susimąstyti, kodėl tai, dėl ko jūs taip ilgai stengėtės, nedavė rezultatų.

Nors ši korta laikoma įspėjimu apie nusivylimą ir ilgą laukimą, geriausia ją laikyti meditacijos ir apmąstymų laikotarpiu, kad nepriimtumėte sprendimų iš baimės. Kartais, kad aiškiau pamatytumėme visą vaizdą, turime atsitraukti ir pažvelgti į dalykus kitu kampu.

Jūsų laukia gijimo ir stiprėjimo laikotarpis. Ši korta gali reikšti nesėkmes, delsimą ir nusivylimo baimę. Tačiau jūs gebate mokytis iš šių nesėkmių ir vertinate jas kaip geriausias pamokas.

6 korta

Jūs daug dirbate, bet dabar esate pasiruošęs pertraukai. Skirkite sau poilsio dieną, pailsėkite. Gyvenimas nebuvo lengvas, tačiau tai jūsų neišgąsdino. Tai padarė jus stipresnį! Bet reikia atsiminti, kad visą laiką nebūsite superherojus. Ir net superherojai leidžia sau dieną ar dvi pailsėti ir atsigauti.

Ši korta taip pat reiškia, kad gerovė artimiausiais mėnesiais padidės. Tam reikia išteklių, tiesiog palaikykite ryšį su tam tikrais žmonėmis. Gali prireikti drausmės ir savikontrolės, taip pat pagalbos paieškų.

Neperdekite, nes tai atsilieps visoms gyvenimo sritims. Bus naudinga išbandyti meditaciją ir surasti vidinę ramybę.

pradėti

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].