Pasirinkite kortą ir sužinokite, koks pokalbis jūsų laukia

Prieš jus keturios kortos. Ne veltui ant jų puikuojasi skaičius 8. Tai laimės ir begalybės simbolis. Pasirinkite vieną iš šių kortų. Ji atskleis, koks pokalbis jums nusimato artimiausioje ateityje.

Kryžių aštuonetas

Labai greitai jūsų laukia sunkus, su verslu susijęs pokalbis. Netrukus reikės kalbėtis su maža auditorija ir pristatyti jai savo idėjas. Turėsite pasistengti, kad absoliučiai visi dalyvaujantys sutiktų su jūsų pasiūlymu. Priešingu atveju po kelių savaičių jūsų lauks pokalbis, susijęs su darbo pasikeitimu. Bet jei viską padarysi teisingai, gausite finansinio stimulo bangą.

Būgnų aštuonetas

Jūsų pokalbis bus susijęs su finansais. Tai gali būti ir pokalbis darbe, ir bendravimas su šeima. Patikrinkite, ar teisingai suplanavote savo šeimos biudžetą, o, jei dirbate buhalteriu, ar viskas teisinga jūsų įmonės finansinėse ataskaitose. Daug jūsų gyvenimo priklauso nuo būsimo pokalbio.

Vynų aštuonetas

Deja, artimiausiu metu sulauksite rimto ginčo su mylimuoju. Jei galite morališkai pasiruošti tokiam varginančiam pokalbiui, tada jūsų šeima saugiai išgyvens šią nemalonią akimirką ir po kivirčo jūsų lauks labai ilgas šviesus gyvenimo etapas.

Širdžių aštuonetas

Jūsų laukia pokalbis, kuris primins, kas yra tikroji meilė. Tai gali būti atviras pokalbis su sutuoktiniu arba netikėtas susitikimas su mylimu žmogumi iš praeities. Būkite pasirengęs tam, kad po tokio susitikimo jūsų gyvenimas gali rimtai pasikeisti.

Užtemimai kaip ir 1917 metais: astrologo prognozė

Garsiosios astrologės Vasilisos Volodinos prognozė šiems metams nėra itin džiuginanti. Moteris mano, kad 2020 metai iki pat pabaigos liks nepaprastai sunkūs ir keliantys stresą.

Nerimą keliantis laikas

Pasak Volodinos, dėl visų įvykių kaltos šešių užtemimų serijos, kurios įvyks šiais metais. Šiuo atžvilgiu bet kokia perspektyva atrodo prieštaringa ir neaiški.

Paprastai per metus vidutiniškai įvyksta ne daugiau kaip keturi užtemimai. Tokie laikotarpiai pasižymi stabilumu ir turtingumu. Jei užtemimų skaičius siekia penkis, tada paprastai stichinių nelaimių fone įvyksta ir socialiniai sukrėtimai.

prognozė

Šiemet bus šeši užtemimai – keturi mėnulio ir du saulės. Pasak ekspertų, tokia seka gali sukelti „tragiškų aplinkybių ar ekstremalių situacijų“ atsiradimą.

Vasilisa Volodina prisiminė, kad lygiai tokia pati užtemimų seka įvyko 1917 metais. Iš istorijos knygų žinome tuos liūdnus įvykius, kurie nutiko tais metais.

Paklausta apie pandemijos pabaigos laiką ir tolesnes ribojančių priemonių panaikinimo perspektyvas, astrologė atsakė, jog šių dalykų prognozė nėra aiški. Tačiau artimiausiu metu ji žada pateikti situacijos su koronavirusu prognozę.

prognozė

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].