Pasirinkite kortą ir sužinokite, kas jums pavydi ir kodėl

Jei visada pažintume savo priešus iš vieno žvilgsnio, gyvenimas būtų paprastesnis. Deja, dažnai net nenutuokiame, kad iš vis kas nors mums pavydi, juolabiau, kas mums pavydi ir kodėl. Atlikite šį testą ir išsiaiškinkite, kas ir kodėl galėtų jums pavydėti.

Jums tereikia pasirinkti kortą.

1 korta

Kas pavydi

Tai žmogus, kuris turi stiprų emocinį prisirišimą, potraukį ir meilę jums. Tačiau dėl tam tikrų aplinkybių šiuo metu jis negali atvirai reikšti savo jausmų. Jis tarsi suvaržo savo jausmus, bijo žengti pirmąjį žingsnį.

Kodėl pavydi

Nes jūs esate labai sėkmingas ir aukštesnį už jį socialinį statusą turintis žmogus. Esate likimo numylėtinis, kuris viską gauna iš gyvenimo, kartais beveik net stebuklingai. Be to, jūs esate labai patrauklus priešingos lyties atstovams ir turite didelį gerbėjų pasirinkimą.

2 korta

Kas pavydi

Tikriausiai jums pavydi net ne vienas, o du žmonės. Šie žmonės gali būti jūsų šeimos nariai arba tiesiog jūsų namuose laukiami svečiai. Taip pat įmanoma, kad tai yra susituokusi pora arba žmonės, gyvenantys po tuo pačiu stogu. Bet kokiu atveju tai yra jums artimi žmonės.

Kodėl pavydi

Tai dėl finansinės gerovės ir klestėjimo klausimas. Galbūt jūs turite šiek tiek daugiau pinigų ir gyvenate šiek tiek geriau nei šie žmonės. Tai sukelia didžiulį pavydą, kuris net gali peraugti į neapykantą. Pasistenkite, kad taip nenutiktų.

3 korta

Kas pavydi

Tai žmogus, su kuriuo esate susidūręs anksčiau. Galbūt tai jūsų buvęs mylimasis ar viršininkas iš ankstesnio darbo. Bet kokiu atveju, praeityje buvote susieti bendrais finansiniais klausimais arba kitais saitais. Žmogus yra nusivylęs, kai negavo kažko, ko norėjo.

Kodėl pavydi

Jei atpažįstate buvusį sutuoktinį, jo pavydo ir pykčio prieš jus priežastis yra bendros nuosavybės padalijimas ne jo naudai. Arba atsisakymas jam finansiškai padėti. Jei tai jūsų viršininkas, tada galbūt jis nenorėjo jums mokėti jokių pinigų, premijų, bet jūs kažkaip sugebėjote gauti savo.

 

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].