Pasirinkite kortą ir sužinokite, kaip galite įgyti pasitikėjimo savimi

Pasitikėkite savo vidiniu balsu, kuris visada duos jums geriausią patarimą ir primins, koks esate nepaprastas. Ar pasitikite savimi? Būtina nuolat stiprinti savikliovą, kad gyventumėte visavertį gyvenimą.

Tačiau kartais mes nežinome visko, kurį turime savyje, nes mus blokuoja mūsų kompleksai, kaltės jausmas ir neigiamos mintys, susijusios su viskuo, ką darome ar nustojame daryti. Stiprinti pasitikėjimą savimi yra gyvybiškai svarbu, kad gerai jaustumėmės.

Tad kaip galite sustiprinti savikliovą? Pasirinkite kortą ir skaitykite atsakymą.

1 korta

Turite suprasti, kad kitų nuomonė neturi reikšmės ir jūsų neapibūdina. Jei pažįstamas išsako savo nuomonę apie tai, ką darote, apie jūsų charakterį ar gyvenimą apskritai, ir tie žodžiai priverčia suabejoti, jaustis blogai, jaustis nesaugiai, jūs turite suprasti, kad ši nuomonė kyla iš jo suvokimo ir neturi nieko bendra su jumis. Būkite dėkingas už šiuos žodžius ir toliau eikite šviesos ir meilės keliu, nes tiesa slypi tik jūsų vidiniame pasaulyje.

2 korta

Turite išmokti nustoti kalbėti apie nesėkmes, nes tai tik sumažina jūsų energiją ir priverčia jus jaustis nevykėliu. Visa patirtis, kurią įgijote šiame gyvenime, yra tik patirtis, o jei ji nesuveikė, tai buvo tik todėl, kad taip turėjo būti. Svarbu iš to pasimokyti, kad vėliau šias patirtis paverstumėte naujomis idėjomis, kurios jums atneš naudos ir laimės, nes per šią patirtį jūs tapsite dar nuostabesniu žmogumi.

3 korta

Turite išmokti suprasti vidinį balsą, kuris jus blogai vertina ir sako, kad esate nenaudingas, kad esate kvailas, negražus, storas, kad jūsų niekas nemylės. Svarbu, kad atidžiai stebėtumėte, kada jūsų galvoje pasirodo ši save griaunanti mintis ir ją išanalizuotumėte. Kaip ilgai ją kartojate? Turite išmokti laiku atpažinti šį balsą, kad iškart nustotumėte jo klausyti. Galvokite apie save tik teigiamai, tada ir į jūsų gyvenimą ateis teigiami dalykai.

Avinas

Patarimas visiems

Stebėkite savo mintis, kai jose apsigyvena neigiam frazė, ir ieškokite kitos, kuri ją pakeistų. Pavyzdžiui, jei kaskart pažvelgęs į veidrodį manote, kad esate negražus, storas, nebegalvokite to ir pakeiskite šią mintį į „Aš esu pakankamai gražus“. Jei tai darysite sąmoningai, po kelių savaičių pamatysite pokyčius.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].