Pasirinkite kortą ir išsiaiškinkite, ką jums kužda pasąmonė

Kartais būna sunku susigaudyti, ko patys iš tiesų norime. Mūsų didžiausi troškimai ir baimės glūdi pasąmonėje. Šis testas padės išsiaiškinti, ką jums kužda pasąmonė. Jums tereikia pasirinkti kortą.

1 korta

Jūsų pasąmonė yra linkusi į paslaptis ir nežinią. Galbūt tai yra ezoterika, religija, joga ar kiti panašūs mokymai. Galbūt jums reikia nuodugnių savo vidaus ir pasaulėžiūros tyrimų, dvasinio augimo.

2 korta

Jūsų pasąmonė nurodo jums būti svetingam. Pasirinkta korta simbolizuoja kvietimą į namus (tiesioginį ar perkeltinį), kai žmogus nori pasidalinti džiaugsmu ir gerove su kitais. Jūs esate tarsi perkrautas laivas, kurį reikia atlaisvinti.

3 korta

Jūsų pasąmonė diktuoja, kad privalote pasirinkti. Aplink yra per daug galimybių ir visos jos geros. Bet laikas judėti į priekį. Esate pasirengęs atsikratyti abejonių ir pasirinkti.

4 korta

Jūsų pasąmonė siekia lyderystės. Esate pasirengęs paversti tai, kas neįmanoma, realybe ir įkvėpti žmones jums padėti. Visapusiškai tikite savo sėkme ir tai visiškai pateisinama. Lėkite pirmyn!

5 korta

Jūsų pasąmonė ragina pažadinti paslėptas galias. Galbūt jūsų gyvenime dabar yra sunkus laikotarpis ir iškilusios problemos atrodo neišsprendžiamos. Jūsų pasąmonė siūlo jums pagalbą, kaip įveikti visas negandas.

6 korta

Jūsų pasąmonė nori jums priminti galimas jūsų sprendimų pasekmes. Jūsų veiksmai ir mintys bus tinkamai įvertinti. Jei esate įsitikinęs, kad jūsų sprendimai ir norai yra tyri, neturite ko bijoti. Jei ne, iš anksto prisiimkite atsakomybę ir pasekmes.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].