Pasirinkite katę ir sužinokite, ko jums dabar trūksta gyvenime

Ko dabar trūksta jūsų gyvenime? Pasirinkite katę ir sužinokite! Daugelį iš mūsų kankina vidinis nerimas ir ilgesys. Pojūtis, kad kažko trūksta gyvenime, nors sunku suprasti, ko tiksliai. Mes nuolat tikime (nors to ir nesuvokiame), kad kai turėsime geresnius santykius, labiau tenkinantį darbą, daugiau pinigų, kitas atostogas, geresnį kūną ar įvairiausių kitų dalykų, jausimės patenkinti. Kad mūsų gyvenimas bus pilnesnis.

Tačiau net ir turėdami naujus santykius, daugiau pinigų ar dar ką nors, vis tiek manome, kad visko turėtų būti daugiau. Taigi ko mes iš tikrųjų ieškome? Šių paieškų esmė yra poreikis sužinoti, kas mes esame ir kodėl esame čia. Kokia yra ši kelionė, kurią mes vadiname gyvenimu? Jausmas, kad kažko trūksta, dažnai skatina geriau suvokti, kas esame. Šis didelis jausmas, kad kažko trūksta gyvenime, yra ženklas, kad turime dvasinį siekį, apie kurį patys dar nežinome.

Galbūt šis testas padės viską išsiaiškinti! Jums tereikia pasirinkti katę.

1 katė

Per mažai ilsitės. Dirbate taip sunkiai, kad tiesiog pamirštate savaitgalius, atostogas ir pamiegoti. Kad surastumėte laiko sau ir galiausiai pailsėtumėte, turite normalizuoti savo tvarkaraštį. Miegas ir poilsis yra būtini, kad pasiektumėte laimę. Stresas ir nuovargis gali sukelti rimtų ilgalaikių sveikatos problemų.

2 katė

Jūs neskiriate pakankamai dėmesio aplinkiniams. Tiesą sakant, jūs norite praleisti daugiau laiko su artimais žmonėmis, tačiau dėl vienų ar kitų priežasčių (kartais ir iš pasididžiavimo) nepaklausiate, kaip jiems sekasi, ir jiems nepaskambinate. Labai svarbu, kad žmogus, panašus į jus, žinotų, kad kiti žmonės vertina ir gerbia jus tokį, koks esate. Jei tikitės, kad jus susiras žmogus, su kuriuo anksčiau daug bendravote, asmuo, kuris jus seniai pažįsta, nedvejodamas paskambinkite šiam asmeniui. Juk jums reikia meilės, ir jūs turite jos ieškoti.

3 katė

Jums trūksta romantikos. Taip, tiesa ta, kad dažnai svajojate apie aistringus santykius ir romantiškas vakarienes žvakių šviesoje. Jūs visada rodote, kad esate labai švelnus, mėgstate bučinius ir apkabinimus. Nesidrovėkite savo jausmų, jie yra jūsų dalis ir kartais atskleidžia jums brangiausią dalyką.

4 katė

Jums trūksta nuotykių. Jūs esate pasirengęs pasinerti į paslaptingą kelionių pasaulį. Mėgstate ekstremalų sportą, todėl neatsisakykite šokti su parašiutu ar važiuoti keturračiu. Variantų yra tiek, kiek leidžia jūsų fantazija.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].