Išsirinkite kortelę ir sužinokite, ko jums reikia būtent dabar! Atidžiai apžiūrėkite korteles, vadovaukitės intuicija ir pasirinkite tą, kuri pirmiausia patrauks jūsų dėmesį.

REKLAMA

Šioje kortelėje bus užšifruota žinutė, kuri, tikimės, įkvėps jus perimti reikalus į savo rankas iš karto, šią akimirką, o ne rytoj, nes laikas imti veikti ir pagerinti savo gyvenimą yra jau DABAR.

Nr. 1

REKLAMA

Ši kortelė jums nurodo, kad atėjo laikas naujoms pradžioms, bus daug galimybių pradėti viską iš naujo. Šios galimybės jums bus be to dar ir labai svarbios: jos nuves jus ten, kur jums iš tiesų reikia būti, todėl jums bus naudinga jomis sekti, kad ir kur jos bebūtų.

REKLAMA

Gali atsirasti naujų galimybių artimuose santykiuose, namų ar karjeros srityse. Tikėtina, kad turėsite galimybę persikelti gyventi ar studijuoti kitur, keliauti arba imtis naujų įdomių sumanymų.

Nepaisant to, turėtumėte atkreipti dėmesį į visus Visatos siunčiamus ženklus.

REKLAMA

Nr. 2

REKLAMA

Ši kortelė rodo, kad turite sutelkti dėmesį į savo gerovę. Jūs esate skatinami tyrinėti tuos metodus ir elgesio būdus, kurie galėtų pagerinti jūsų fizinę, emocinę ir psichinę sveikatą.

Nesvarbu, ar naudojate tradicinius, ar alternatyvius metodus, šiuo metu svarbu pirmiausia rūpintis savo sveikata ir laime. Tai metas atsisakyti nesveikų įpročių, kurie gali trukdyti jūsų sėkmei.

REKLAMA

Jei reikia, galite kreiptis profesionalios pagalbos arba bandyti tai įveikti patys.

Kai kurie svarbiausi sveikatos poreikiai yra reguliarūs sveikatos patikrinimai, tinkama mityba, fiziniai pratimai ir pozityvus požiūris.

REKLAMA

Nr. 3

Toksiški žmonės pasižymi šiais požymiais. Pašalinkite juos iš savo gyvenimo

REKLAMA

Ši kortelė rodo, kad į savo gyvenimą žvelgiate kaip į nuotykį. Niekas nežino, kas bus rytoj, tad kodėl jums tuo nepasinaudojus jau šiandien?

Pasirinkus šią kortelę, jūs esate kviečiami išeiti iš kasdieninės rutinos ir patirti naujų ir įdomių pojūčių. Tai smalsumo ir drąsos metas.

REKLAMA

Galbūt norėtumėte pertvarkyti savo butą arba imti paeksperimentuoti su naujais drabužių deriniais?

Taip pat vertėtų išbandyti ką nors naujo su maistu, imtis naujo hobio ar iškeliauti į užsienį. Turite įgyvendinti savo trokštamus pokyčius, kad pakeistumėte savo gyvenimą.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].