Pasirinkite duris ir sužinokite, ar stiprų savisaugos instinktą turite

Šis testas yra gana paprastas. Prieš akis matote 3 duris, iš kurių kiekviena veda į kambarį. Už pirmųjų durų yra kambarys, kuriame dega ugnis. Už antrų durų stovi ginkluotas nusikaltėlis, kuris yra pasiruošęs į jus šauti. Už paskutinių durų slypi išbadėjęs lokys. Jums duotas tik raktas. Jūs privalote pasirinkti duris. Akivaizdu, kad tikslas yra išgyventi.

Tad kurias duris pasirinksite?

1 durys

Jūs pasirinkote ugnį ir, deja, ilgai neišgyvensite. Tikriausiai per greitai priėmėte sprendimą. Gyvenime nebijote rizikuoti, tik kartais pasirenkate per didelę riziką. Išmokite daugiau laiko skirti apmąstymui ir įvertinti savo sprendimo privalumus bei trūkumus.

2 durys

Jūs pasirinkote duris, už kurių yra ginkluotas nusikaltėlis, galintis jus užpulti. Įėjimas į šį kambarį reikš jūsų mirtį. Jei pasirinkote šias duris, dažnai patikite savo gyvenimą į kitų ir neretai netinkamas rankas. Deja, tai ne visada yra gera mintis. Būkite savarankiškesnis ir aklai nepasitikėkite kitais žmonėmis.

3 durys

Jūs pasirinkote duris su alkanu lokiu. Taip išbadėjęs lokys be abejonės jus užpuls, vos tik pasirodysite jo regos lauke. Šis pasirinkimas rodo, kad nebijote sunkumų ir drąsiai stojate į kovą su likimo mestais iššūkiais.

Ar vis dėlto stiprus jūsų išgyvenimo instinktas?

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].