Pasirinkite drugelį ir sužinokite, kas slypi jūsų pasąmonėje

Šis paprastas, bet labai neprastas testas pagrįstas žmogaus pasąmone. Pasirinkęs jums patinkantį drugelį, nesąmoningai atskleidžiate savo charakterio bruožus.

1 drugelis

Esate atviras žmogus, pasitikite kitais. Aplinkiniai mėgsta su jumis bendrauti, juos traukiate kaip šviesos šaltinis. Galite drąsiai vadintis darniu žmogumi.

2 drugelis

Esate įdomus, įsimintinas ir nepaprastas žmogus, mokantis save pristatyti. Tačiau problema slypi tame, kad viduje ne viskas yra taip gražu ir aišku, kaip atrodo iš išorės. Abejonės, nerimas ir netikrumas yra dažni jūsų palydovai. Kartais galite būti nemandagus ir žiaurus.

3 drugelis

Jūs esate karšto būdo ir labai emocingas žmogus. Mąstote už ribų, esate kūrybiškas. Jūsų veiksmai dažnai labai stebina kitus. Nelengva su jumis bendrauti.

4 drugelis

Jūs bijote parodyti save. Jums labiau patinka tylėti, sėdėti nei reikšti savo nuomonę, kuri dažnai yra labai įžvalgi. Nesate užtikrintas dėl savo galimybių.

5 drugelis

Esate infantilus žmogus, dažnai elgiatės kaip tikras vaikas. Egocentriškas, pažeidžiamas, jautrus. Nuoširdžiai tikite, kad pasaulis sukasi aplink jus. Visada reikalaujate iš kitų dėmesio. Tikriausiai ilgą laiką jums nebuvo leista reikštis, todėl nesijaučiate savo gyvenimo šeimininku.

6 drugelis

Jūs esate neįprastas žmogus. Jūs esate aktyvus ir pasyvus. Jūs galite būti liūdnas ir juokingas tuo pačiu metu. Visada bendraujate tik su tais, kurie jus domina. Būna, kad nerimaujate dėl smulkmenų.

7 drugelis

Nepasitikite žmonėmis, elgiatės atsargiai net su artimaisiais. ir dar esate labai konfliktiškas. Dažnai aplinkiniai bando atsiriboti nuo jūsų.

8 drugelis

Esate labai bendraujantis žmogus, visada siekiate užmegzti naujų kontaktų. Žmonėms lengva būti su jumis.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].