Pasirinkite buteliuką ir sužinokite savo pasąmonės norus

Žmogaus asmenybės unikalumas slypi daugelyje aspektų. Vienas iš jų yra mūsų pasąmonės norai, ko mes iš tikrųjų norime. Jei jums sunku suprasti, ko labiausiai norite savo širdyje, mūsų testas jums padės tai padaryti.

ŽMOGAUS ASMENYBĖS UNIKALUMAS

Tiesiog atrodo, kad suprasti savo sielą yra labai paprasta. Tiesą sakant, mus dažnai atitraukia vidiniai prieštaravimai. Šiandien norite vieno dalyko, o rytoj norite kažko visiškai kito. Tačiau giliausiais pasąmonės lygiais egzistuoja mūsų tikrieji nuolatiniai norai.

Prieš jums yra penki buteliukai su įvairiomis mikstūromis. Kiekvienas iš jų suteikia super galią. Stenkitės negalvoti ir pasirinkite vieną iš buteliukų.

pasąmonės

Susikoncentruokite į savo vidinius pojūčius, taip pat į tai, kokia spalva yra malonesnė jūsų akiai. Patikėkite, jūsų pasąmonė greitai apsispręs. Nors greičiausiai tai jau padarė! Dabar išsiaiškinkime, ko iš tikrųjų norite.

KOKS GILUS TROŠKIMAS SLYPI JŪSŲ PASĄMONĖJE?

1. Žalia amžinosios jaunystės mikstūra

Esate tikras hedonistas. Ir tai yra nuostabu, nes jūsų gyvenimas alsuoja džiaugsmais ir maloniais pojūčiais. Jūs lengvai susidorojate su kliūtimis, tiesiog apeidami jas ir gyvenate sau.

Tikrasis jūsų sielos troškimas yra vidinis tobulėjimas ir iššūkio poreikis. Begaliniai malonumai ilgainiui nusibosta. Jūs tikrai girdėjote, kad nejudėdami į priekį, neabejotinai judame atgal.

Nebūtina visiškai pakeisti savo gyvenimo. Pradėkite nuo mažų dalykų, pavyzdžiui, mokykitės užsienio kalbos.

2. Mėlynas kvėpavimo po vandeniu gėrimas

pasąmonės

Vanduo, o ypač vandenyno gelmės, daugeliui asocijuojasi su ramybe. Matyt, būtent to jums ir trūksta. Triukšminga šeima, minia gatvėje ir biure – visa tai gali padaryti spaudimą žmogui ir jo psichikai.

Tokioje aplinkoje sunku rasti atsipalaidavimą ir jaustis laimingam. Pabandykite išvykti į kaimą ar kurį laiką radikaliai pakeisti situaciją. Galbūt apsvarstykite galimybę visiškai pakeisti savo gyvenimo būdą.

Ar jums tai atrodo sudėtinga? Įsivaizduokite save per kelerius dabartinio gyvenimo metus. Kuo anksčiau viską pakeisite, tuo greičiau ateisite į vidinę ramybę ir džiaugsmą.

3. Juodasis nematomumo gėrimas

Ne visiems patinka dėmesys, ir jūs aiškiai esate tarp žmonių, kurie to nepriima. Galbūt jūsų gyvenime atsitiko kažkas, kas tapo gandų ir apkalbų objektu. Jums aiškiai reikia laisvės nuo kitų žmonių žodžių, pažiūrų ir spėlionių.

Supraskite, kad žmonės visada ką nors diskutuos ar ką nors. Tokia yra žmogaus prigimtis. Net tas, kuris nuoširdžiai laiko save toli nuo paskalų, vis tiek ką nors aptaria ir slapta smerkia.

Patikimiausia išeitis jums yra sveikas abejingumas. Išmokite susikoncentruoti tik į save, savo norus ir poreikius. Be to, daugumai žvalgytojų patinka „aukos“ reakcija, jos pasipiktinimas ar baimė.

4. Raudonas ugnies valdymo gėrimas

pasąmonės

Emocijų audra užvaldo kontroliuodama jūsų veiksmus. Poreikis nuraminti šią jausmų audrą jus persekioja net sapnuose. Jums atrodo, kad tik pažaboję visas savo emocijas, įgysite galią savo gyvenime.

Jums svarbiausia atsiminti, kad visos emocijos nėra geros ar blogos. Jie yra tik jūsų vidinio požiūrio į tai, kas vyksta aplink, rodiklis. Jūs neturėtumėte vengti pykčio ar baimės, taip pat džiaugsmo.

Išmokite tinkamai išreikšti savo jausmus. Darykite tai taip, kad neįžeistumėte kitų, o perduotumėte jiems savo mintis. Pvz., Jums nereikia mėtyti lėkščių, rėkti ar daužyti durų, jei esate įžeistas ir pykstate. Pabandykite savo skriaudėjui paaiškinti, kas būtent jus palietė, ir paprašykite jų to nebedaryti.

5. Violetinis teleportacijos gėrimas

Žmogaus asmenybės unikalumą lemia mūsų savybės, kurias įgijome tobulėjimo procese. Jei žmogus sustojo vystydamasis, jis gali jausti nuobodulį, beviltiškumą ir ilgesį.

Jei nerandate savęs šiame gyvenime, bandykite nuolat skirtingas veiklas, keiskite gyvenamąsias vietas, tiesiog pabandykite sustoti. Pokyčiai ne visada vyksta į gerąją pusę. Kartais jums reikia saikingumo, laisvalaikio ir pastovumo.

Žinant savo giliausius norus, gali būti labai naudinga. Sunku pereiti gyvenimą ir susikurti savo tikslus, jei negali suprasti, ko iš tikrųjų nori. Bet kiekvienas jūsų žingsnis dabar lemia jūsų tolimesnį gyvenimą, kuriame jums bus po 5 ar net 10 metų.

pasąmonės

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].