Pasirinkite akmenį ir sužinokite, kokia kosmine aura esate apdovanotas

Šis neįprastas testas jums atskleis daug įdomių dalykų apie jūsų aurą. Svarbiausia yra pasirinkti jums patinkantį akmenį ir perskaityti rezultatą. Sužinokite, kokia aura esate apdovanotas!

1 – rubinas

Jei pasirinkote rubiną, greičiausiai jums reikia aistringo potraukio. Jūsų či lygis turi pakilti, nes per pastaruosius mėnesius išleidote didžiąją dalį savo energijos. Ar yra kas nors, kas išeikvoja jūsų energiją? Rubinas gali padėti pasitikėti savimi ir vėl jaustis stipriam.

Rubinas yra puikus akmuo, apsaugantis nuo piktų burtininkų ir didinantis energijos lygį. Kažkada buvo manoma, kad rubinas gali žymiai padidinti kūno temperatūrą, kas simbolizuoja gyvenimo džiaugsmą. Tai puikus akmuo, padedantis susigrąžinti aistrą į gyvenimą.

2 – agatas

Jei pasirinkote agatą, tikriausiai turite atnaujinti savo santykius su gamta ir savimi. Buvo tikima, kad jei užkasite agatą žemėje, ši vieta taps stebuklinga. To jums greičiausiai reikia dabar, kad atgaivintumėte viltį savo gyvenime. Galbūt jūs abejojate ir jums reikia ko nors, kas jums primintų, jog pasaulis yra stebuklingas, kad jūs esate stebuklingas!

Agatas yra labai garsus akmuo, padedantis žmonėms bendrauti su savimi. Jei praradote tikėjimą savimi ir savo jėgomis, turite nešiotis agatą. Akmuo taip pat padės atkurti drąsą.

3 – turkis

Jei pasirinkote turkį, tikriausiai apleidote save, leisdamas sau pasinerti į piktas ir nesveikas situacijas. Turkis yra puikus gydomasis akmuo, galintis sustiprinti ir atkurti aurą. Jį taip pat dėvėdavo daugelio indėnų genčių gydytojai, kad pagerintų gijimą.

Pasirinkęs turkį, tikriausiai norite padidinti savo energijos kiekį ir suteikti sau jėgų. Turkio papuošalų nešiotojas visada dvelkia aura, kurios sunku nepastebėti.

4 – mėnulio akmuo

Jei pasirinkote mėnulio akmenį, tikriausiai yra kažkas, kas jus persekiojo ilgą laiką, ir jums reikia nuo to išsilaisvinti. Mėnulio akmuo veikia kaip stebuklingas tiltas, jungiantis su mūsų emocijomis, todėl padeda atskleisti visus neigiamus jausmus, kuriuos bandome nuslėpti.

Mėnulio akmuo padeda kovoti su nemiga, leidžia realizuoti save, įsiskverbti giliai į širdį ir padidinti savigarbą bei pasitikėjimą.

5 – obsidianas

Jei pasirinkote obsidianą, energijos įžeminimas yra tai, ko jums tikriausiai reikia dabar. Obsidianas yra vienas žemiškiausių akmenų, tamsus ir dažniausiai juodas, susijęs su žemės elementu ir Saturnu, laiko valdovu. Jums reikia medituoti ir atrasti būdų, kaip tai padaryti geriau.

Ar išgyvenate įtemptą laikotarpį ir norite pasinaudoti savo dieviškosios energijos telkiniu? Jei taip, obsidianas gali padėti jums susisiekti su realybe ir papildyti savo energiją.

6 – ametistas

Jei pasirinkote ametistą, jūsų sielai tikriausiai reikia gaivaus oro. Mes gyvename pasaulyje, kuriame įvairūs nerimą keliantys įvykiai kenkia mūsų vidinei energijai. Kažkas gali išeikvoti jūsų energiją, pavyzdžiui, energetinis vampyras ar toksiškas giminaitis/draugas. Ametistas padeda blaiviai pažvelgti į dalykus ir adekvačiai suvokti tai, kas mums tikrai svarbu.

Šis akmuo suteikia kūrybiškumo, todėl jei nešiosite šį akmenį, lavinsite meniškumą ir kūrybiškumą. Ametistas atitraukia nuo energijos, užtemdančios mūsų protą, apsaugo nuo blogio ir neigiamos įtakos. Jis taip pat padės jūsų intuicijai atsiverti iki galo.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].