Ar galite išspręsti optinę iliuziją ir rasti raidę Y? Atėjo laikas tai įrodyti ne žodžiais, o veiksmais. Taigi, pažvelkite į žemiau esantį paveikslėlį ir nustatykite laiką. Kuo greičiau išspręsite galvosūkį, tuo labiau susikaupsite ir būsite pastabesni detalėms.

REKLAMA

Įvairius galvosūkius sprendžiame nuo pat vaikystės. Darželyje žaidėme su įvairiais konstruktoriais, o mokykloje sprendėme įvairius matematinius uždavinius.

Mūsų kantrybė ir intelektas ugdomi nuo pat vaikystės. Juk kuo greičiau ir teisingiau atliksite užduotį, tuo aukštesnį balą gausite, tiesa? Žinoma, tos dienos jau praėjo. Dabar vienintelis įvertinimas gali būti tik mūsų protiniai gebėjimai.

REKLAMA

Pavyzdžiui, kiek laiko užtrunkate, kol priimate konkretų sprendimą? Ar analizuojate pasekmes? Ar apskaičiuojate visus galimus veiksmus? Atsakymai į visus šiuos klausimus priklauso nuo to, kaip gerai išvystytas jūsų loginis mąstymas. Jei norite pagerinti savo protinę veiklą, mokslininkai rekomenduoja reguliariai spręsti galvosūkius.

Taigi, šiandien siūlome išspręsti šį galvosūkį ir tarp daugybės raidžių X rasti raidę Y. Užduotį apsunkina tai, kad raidės susilieja į vieną paveikslėlį. Juk taip dar lengviau susipainioti, tiesa?

REKLAMA

Išspręsti šį galvosūkį yra labai paprasta. Stenkitės sutelkti dėmesį ne į kiekvieną raidę, o išsklaidyti savo viziją visame paveikslėlyje. Tai padės jums greičiau rasti reikiamą raidę.

Taigi, raidė Y yra dešinėje, tiesiai po vaizdo centru. Įdomu, ar pavyko ją atrasti pačiam? Kiek laiko sugaišote, kol radote šią raidę? Būtinai pasidalykite savo rezultatais su mumis komentaruose. Sužinokime, kuris mūsų skaitytojas tą atliko greičiausiai.

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].