iliuzija

Asmenybiniai testai – tai labai įdomu ir informatyvu. Ir viena iš patraukliausių tokių testų rūšių yra optinės iliuzijos. Kalbame apie iliuziją, atsirandančią tuo momentu, kada jūsų smegenyse viena ant kitos klostosi tam tikros jungtys.

Kiekvienas žemiau pateiktas paveikslėlis pateiktas taip , kad įtrauktų tam tikrą jūsų asmenybės pusę ir padėtų geriau save pažinti.

Taigi, pažvelkite į kiekvieną iš žemiau pateiktų paveikslėlių. Ką pirmiausia pastebėjote? Tai ir bus testo raktas.

Optinė iliuzija Nr. 1

 Jei matote mašiną…

Veikiausiai tai reiškia, kad jūs branginate savo laisvę. Jūs mėgstate keliauti. Galimybė leistis į kelionę arba ieškoti nuotykių – štai kas jums yra svarbiausia. Jūs plaukiate per gyvenimą ant savo bangos ir darote tai, kas jums patinka.

Jei matote vyrą su žiūronais…

Tai sako apie jūsų analitinį mąstymą. Jūs linkę matyti pilną vaizdą neišskirdami visų smulkmenų. Jūs mokotės iš pavyzdžių ir labai greitai įsisavinate pamokas. Tačiau galite užsinorėti daugiau dėmesio skirti detalėms, nes tarp jų galėjo pasimesti kažkas svarbaus.

Jei matote „A“ raidę

Ją pamatyti turbūt yra sudėtingiausia. Tačiau jei paveikslėlyje matote „A“ raidę, tai jūs turite nepaprastai akylą žvilgsnį.

Jūs labiau kreipiate dėmesį į detales nei dauguma žmonių. Ir jūs turite labai išvystytą intuiciją. Dažniausiai suprantate subtilias užuominas ir pastebite kitiems nematomus niuansus.

Optinė iliuzija Nr. 2

Ką pamatėte? Kaukolę ar moterį?

Jei pamatėte kaukolę…

Tai gali reikšti, kad jums sunku priimti sprendimus ir ateityje bus nelengva pasirinkti savo kryptį. Jūsų gali laukti daug kliūčių, kurios išbandys jūsų charakterio tvirtumą. Svarbiausia – nepamirškite, kad jas nugalėjęs tapsite stipresnis. Taigi, būkite ramus, išsirinkite savo kelią ir judėkite į priekį.

Jei matote moterį…

Galite pajusti, kad jums reikia apsiginti.

Paveikslėlyje moteris sėdi ant grindų, sudėjusi rankas ant pakaušio, jomis uždengdama savo kelius, tarsi užėmusi gynybinę poziciją. O tai gali pakišti mintį, kad dabar jūs darote tą patį, esate fiziškai ir emociškai išsekę.

Moteris simbolizuoja vidinius apgailestavimus, atskleisdama jūsų asmeninius apgailestavimus dėl poelgių ar dėl praleistų progų. Labai svarbu save suprasti ir tiksliai nustatyti, kur yra jūsų problema.

Optinė iliuzija Nr. 3

Jei matote veidus…

Tai reiškia, kad esate labai socialus žmogus arba dažnai galvojate apie kitus žmones. Jūs – ekstravertas, kuris semiasi energijos iš bendravimo. Jūs – populiarus žmogus, kuriam patinka būti kompanijos siela. Tiesiog įsitikinkite, kad jus supa teisingi ir pozityvūs žmonės, galintys jus palaikyti.

Jei matote žvakidę…

Jūs – intravertas ir daug rečiau galvojate apie kitus žmones, nei tie, kurie paveikslėlyje mato veido atvaizdą.

Jūs linkę paskęsti savo mintyse. Taip pat, jūs geriau liksite namuose, negu eisite pasivaikščioti arba atsidursite kitų žmonių apsuptyje. Jums patinka būti vienam arba kelių artimų draugų kompanijoje.

Optinė iliuzija Nr. 4

Jei jūs moteris ir matote vyrą…

Tai reiškia, kad jūs dabar ieškote partnerio arba turite labai stiprų libido.

Jei jau turite antrą pusę, tai labai mylite savo partnerį. Jūs dažnai galvojate tik apie jį ir jums abiem yra gera.

Jei jūs vyras ir matote vyrą…

Jūs jaudinatės dėl santykių su kitais vyrais, būtent su kolegomis, kitais sporto klubo lankytojais ir artimais draugais. Taip pat galite per daug jaudintis dėl to, ką jie apie jus galvoja.

Jei jūs moteris ir matote moterį…

Tai reiškia, kad jums patinka dabartinė jūsų padėtis. Toks didelis pasitikėjimas savimi teigiamai veikia jūsų ateitį.

Jei jūs vyras ir matote moterį…

Tai gali byloti apie tai, kad jūs ieškote partnerio, su kuriuo galėtumėte dalintis savo gyvenimu. Galbūt jūs net per daug aktyviai tai darote. Duokite sau laiko ir leiskite, kad viskas įvyktų savaime.

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].