Sudarykite ateinančios savaitės tvarkaraštį ir laikykitės jo. Atsikratykite bet kokios įtakos, kurią jūsų laikas siekia pavogti. Susikoncentruokite į tikslus ir jums pasiseks!

Kortos numeris 1

Norint, kad jūsų savaitę būtų sėkminga, turite atsisakyti senų  įpročių. Geros naujienos yra tai, kad jau esate emociškai subrendęs, kad galiausiai padarytumėte svarbų žingsnį į priekį!

Jums bus parodyta, kokia jūsų gyvenimo sritis dabar nėra subalansuota ir jūs pajusite poreikį ištaisyti šį disbalansą.

Svarbu nepradėti pažangos su nesėkme. Priešnuodis išsisukti nuo to yra suprati kas atsitiko ir kodėl taip atsitiko, kad jūs ne nebekartotumėte tų „klaidų“, kurios iš tikrųjų nebuvo klaidos, bet pamokos.

Kortos numeris 2

Savaitės pradžioje jums gali jaustis trūkumas. Šis jausmas gali sukelti jums susirūpinimą, nes jūs nežinote, kokiu būdu eiti toliau ir pasirinkimas, kurį reikia atlikti yra tai, kad gali reikėti priešingų veiksmų!

Nesijaudinkite, visi jaučia tai, nes įeinate į nežinomą teritoriją ir tai yra naujo gyvenimo etapo pradžia, kuri jums bus daug geresnė!

Kortos numeris 3

Tai yra ženklas, kad jums reikia atkreipti dėmesį ir stebėti, kas vyksta aplinkiniame pasaulyje prieš pradedant judėti pirmyn!

Vienas jūsų gyvenimo etapas artėja prie pabaigos ir kai tik pamatysite savo pradinių pastangų rezultatus, žinosite, ką reikia daryti toliau.

Neskubėkite į priekį, bet atidžiai įvertinkite šį etapą prieš planuodami ką daryti toliau. Nesijaudinkite, jei kažkas staiga bus kitaip nei planavote!

Šaltinis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].