Kiekvieną žmogų saugo angelas sargas, o dažnai – ne vienas. Skirtingiems žmonėms jų skaičius gali būti nuo 1 iki 9, o šv. Nikolajus turėjo daugiausia – 27 angelus. 

Angelai rūpinasi mumis ir saugo mus. Dažnai jie taip pat siunčia mums gresiančio pavojaus ženklus ir įspėjimus, mažas prognozes ar patarimus. 

Tačiau beprotiškame šiuolaikinio gyvenimo ritme daugelis žmonių negali pastebėti šių įvykių ir suprasti jų esmės.

Galite sužinoti, ką angelas globėjas nori jums papasakoti apie tai, kas nutiks šiais metais, naudodamiesi paprastu testu.

Pasirinkite angelą, kuris, atrodo, jus traukia…

Rezultatai:

866 

Žinia, kad išsipildys jūsų planas gyventi su tam tikra materialine gyvenimo dalimi. 

Pavyzdžiui, jei norite parduoti namą ar automobilį, pakeisti darbą, jums pasiseks. Tiems, kurie nieko panašaus neplanuoja, angelas rekomenduoja įsiklausyti į jo vidinį balsą.

 Greičiausiai einate neteisinga linkme, pats to nepastebėdamas.

452 

Angelas palaiko jus sakydamas, kad visos jėgos, kurias įdėjote į paskutinių metų darbą, nebuvo iššvaistytos.

 Šis darbas atnešė didelių jūsų likimo pokyčių, kuriuos netrukus pamatysite gyvai. Tai, ką padarėte, labai pagerins tolimesnį gyvenimą. Šiais metais viskas bus sėkminga.

129

Angelas sargas pataria jums gyventi taip, kad išpildytumėte savo dieviškąjį likimą. Jūsų talentai ir sugebėjimai laukia, kol juos atidarysite ir pradėsite tobulėti. 

Jūsų gyvenimas yra jūsų rankose, todėl padarykite jį ryškiu ir sočiu. Jūsų pomėgiai, aistros ir poreikiai nurodys, kuriuo keliu judėti.

777

Angelas nori įtikti žinodamas, kad netrukus išsipildys svajonė, už kurią ilgai kovojote. Tačiau nepamirškite stebėti savo veiksmų, kad nepadarytumėte klaidos. 

Galite lengviau atsikvėpti: šis skaičius rodo, kad netrukus jūsų gyvenimas radikaliai pasikeis į gerąją pusę.

Šaltinis

Nemokamai užsiprenumeruokite ir pirmieji gaukite mūsų naujausius straipsnius bei nuotraukas

👇

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].