Vienaragis numeris 1

Pasirinkus šį vienaragį reiškia, kad netrukus švęsite pasiekę savo asmeninį tikslą.

Taip pat, šis tikslas yra susijęs su jūsų asmeniniu gyvenimu, o ne karjerą. Kitaip tariant, tai yra vidinė sielos šventė.

Jūs galite pastebėti savo elgesio pokyčius, arba galite rasti taiką ir harmoniją savo vidiniame pasaulyje ir atsikratyti painiavos.

Nepriklausomai nuo jūsų pasiekimų masto, švęskite savo asmeninę pažangą!

Vienaragis numeris 2

Gali būti 1 ar 2 dienos per savaitę kai susidursite su problemomis. Tai gali būti pagunda piktnaudžiauti kofeinu, cukrumi, angliavandeniais ir energetiniais gėrimais.

Nedarykite to! Naudokite tik sveikus maisto produktus, tokius kaip obuoliai, vitaminai ir daug citrinų ar imbiero vandens.

Ypač svarbu atkreipti dėmesį į savo sveikatą. Taip pat svarbu kontroliuoti savo mintis, nes jos yra vidinės sveikatos šaltinis.

Vienaragis numeris 3

Jūsų asmeniniuose santykiuose yra harmonija, pusiausvyra, meilė ir pasitenkinimas.

Mėgaukitės šiuo nuostabiu ir harmoningu laikotarpiu, nes šis santykis padeda jums susidoroti su neseniai patirtomis problemomis.

Tai tinkamas laikas gauti tikrus palaiminimus. Nepamirškite išreikšti savo meilės ir dėkingumo tiems, kurie jus myli ir rūpinasi, nes jie, žinoma, yra jūsų žemiški angelai!

Kurį vienaragį pasirinkote? Ar sutinkate su savaitės pranešimu?

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].