Šiandien yra daugybė įvairių testų, kurie gali atskleisti visas žmogaus charakterio savybes, sužinoti apie jo mąstymą ir principus.

Lūpų dažai yra svarbus kiekvienos moters atributas! Savo rankinėje ar kosmetikos krepšyje galite rasti daug įvairių spalvų lūpų dažų!

Tačiau yra tų atspalvių, kuriuos naudojame nuolat. Būtent šis atspalvis padės sužinoti apie kai kurias jūsų charakterio ypatybes!

Internete, blizgančiuose puslapiuose galime rasti dešimtis testų. Iš esmės jie apibūdina bendrus bruožus! Bendros frazės ir jokios specifikos! 

Siūlome pažiūrėti siūlomas nuotraukas ir išsirinkti lūpų dažus, kurie jums labiausiai patinka. Tai yra papasakos apie jūsų charakterio bruožus.

Lūpų dažai Nr. 1:

Jūs priimate gyvenimą kaip torto gabalą. Jums kiekviena gyvenimo užduotis yra tarsi išbandymas, todėl gyvenate be nereikalingo nerimo ir spaudimo. 

Paverčiate sunkias užduotis malonumu ir lengvai ir protingai atliekate jas.

Lūpų dažai Nr. 2:

Jei jums labiau patinka šios spalvos lūpų dažai, tai reiškia, kad jūs esate asmuo, kuris paprastai artėja prie dalykų kryptingai.

Aiškiai matote savo tikslą ir niekada jo neprarandate. Jūsų ryžtas padeda pasiekti viską, ko norite. Tačiau niekada nedvejokite. Neskubėkite pervertinti situacijos.

Lūpų dažai Nr. 3:

Pasirinkus šią lūpų dažų spalvą reiškia, kad daug galvojate, o kartais toks atspindys trukdo pamatyti malonias ir lengvas įvairių dalykų puses.

Tačiau ši savybė padeda nubrėžti tikslią ribą tarp racionalumo ir emocijų – tai padės jums susitvarkyti su savo gyvenimo pakilimais ir nuosmukiais.

Lūpų dažai Nr. 4:

Jūs turite daug nematomų talentų. Esate išradingas ir kūrybingas žmogus, lengvai prisimenantis praeities situacijas. 

Dėka sugebėjimo susikaupti, jūs galite pareikšti savo nuomonę atskleisdami savo subalansuotą protą.

Jums naudingas šis bruožas, ypač sudėtingose ​​situacijose, nes galite būti ramūs ir aiškiai judėti savo kryptimi. Jūs visada nustatote dalykus, kurie yra svarbūs jūsų gyvenime.

Lūpų dažai Nr. 5:

Esate taktiškas ir sąmojingas žmogus. Jūs esate subtilus ir simpatiškas ir tiksliai žinote, ko norite iš gyvenimo.

Tačiau vis tiek turėtumėte pasistengti, kad pasiektumėte savo tikslą. Jūsų aktyvus būdas verčia jus elgtis drąsiai, o jūs dažniausiai darote tai, ką ketinote.

Lūpų dažai Nr. 6:

Esate tvirtas žmogus. Jūs parodote didelę psichinę jėgą, jumyse dega ugnis, uždegama tokia energija, kaip jūsų ryžtas. 

Savo gyvenime turėjote keletą dėmių, bet dabar visa tai už nugaros. Jūs turite viską, ko reikia kilimui, visai kaip feniksas.

Šaltinis

Naujienos Tavo el. pašte

Komentarai:

Griežtai draudžiama Zinoti.lt portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Zinoti.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Zinoti.lt šaltinį. Ši informacija yra Zinoti.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu [email protected].